ONLINE: První přípravné utkání pod trenérem Trpišovským

ŠPANĚLSKO – Červenobílí si dřinu na kondičním soustředění zpestří přátelským utkáním s místním celkem Real Balompédica Linense. Výkop je v 16:00.
Slávisté se na stadionu Municipal de La Línea představí poprvé pod novým trenérem Jindřichem Trpišovským. Kvůli drobným zdravotním problémům utkání vynechají Přemysl Kovář a  Muris Mešanovič. Do branky se na začátku utkání postaví Martin Otáhal, kterého v poli doplní mladé naděje Václav Pardubský a Jan Vejvar. V útoku je pak spolu s Tomášem Necidem navrátilec Ruslan Mingazov.

Základní sestava: Otáhal – Pardubský, Jugas, Sobol – Vejvar, Ngadeu, Danny, Hromada, Sýkora – Necid, Mingazov


Aktuálně

Juniorka: Těsná prohra s Táborskem

včera
Po zápasech s Ústím nad Labem a Chrudimí čekal na juniorku Slavie duel s Táborskem. Sešívaní po poločase vedli 1:0, utkání nakonec skončilo výhrou Táborska 3:2.

Vladimír Coufal: Za výhru s Rostovem jsme rádi

před 2 dny
Proti Rostovu nastoupil Vladimír Coufal v obranné čtveřici vedle stoperské dvojice Ngadeu-Deli. A jak hodnotí spolupráci? „Řídili nás dobře, je to dobrá alternativa.“

S průběhem přípravy jsme spokojeni, říká trenér Trpišovský

před 2 dny
Na závěr herního soustředění v Rakousku porazili sešívaní ruský celek FK Rostov 2:1. „Program proběhl tak, jak jsme chtěli," je s průběhem soustředění a celé přípravy spokojen trenér Slavie Jindřich Trpišovský.

Další články