ONLINE: Rok 2018 uzavírá zápas v Jablonci

Od 18:00 hraje Slavia závěrečná utkání v letošním roce, soupeřem sešívaných je Jablonec.

Do zápasu nemůžou zasáhnout dlouhodobě zranění Jakub Hromada a Stanislav Tecl, dále pak také nemocný Jan Matoušek.

V porovnání s duelem, ve kterém si červenobílí zajistili postup do jarních bojů Evropské ligy, udělal trenér Jindřich Trpišovský jedinou změnu v základní sestavě. Místo levého beka Jaroslava Zeleného se po karetním trestu vrací do základní jedenáctky Jan Bořil.

Branku bude tedy opět hájit Ondřej Kolár. Ve stoperské dvojici nastoupí Ondřej Kúdela a Michael Ngadeu. Výše zmíněného Jana Bořila na levém kraji obrany doplní na opačné straně Vladimír Coufal.

Stejná zůstává také středová trojice v záložní řadě, spolu s Tomáše Součkem a Josefem Hušbauer zde operuje Miroslav Stoch. Na jednom kraji zálohy pak hraje střelec úvodní trefy do sítě Zenitu Jaromír Zmrhal, druhý kraj pak patří Peteru Olayinkovi. Na hrotu útoku se rve kapitán Milan Škoda.

Sestava: Kolář – Coufal, Kúdela, Ngadeu, Bořil – Hušbauer, Souček – Zmrhal, Stoch, Olayinka – Škoda
Náhradníci: Kovář – Sýkora, Zelený, Deli, Mešanovič, Frydrych, Traoré

Utkání má výkop v 18:00, živě ho vysílá kanál O2 TV Sport.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS NAJDETE ZDE:

Aktuálně

Byli jsme dobře připraveni

před 2 dny
O výhře nad Guoanem, rychlé aklimatizaci v Portugalsku i souboji o místo v týmu mluvili po zápase Zdeněk Houštecký a Jakub Jugas.

Slavia poráží Sinobo Guoan 4:0

před 2 dny
Slavia v prvním přípravném utkání na soustředění v Portugalsku vyzvala Beijing Sinobo Guoan. Ve větrných podmínkách dokázali červenobílí svého soupeře přehrát 4:0 a připisují si tak v přípravě další výhru.

ONLINE: Prvním soupeřem Beijing Sinobo Guoan

před 2 dny
Od 14:00 hraje Slavia první přípravné utkání na soustředění v Portugalsku. Sešívaní nastoupí proti Beijingu Sinobo Guoan.

Další články