ONLINE: Rok 2018 uzavírá zápas v Jablonci

Od 18:00 hraje Slavia závěrečná utkání v letošním roce, soupeřem sešívaných je Jablonec.

Do zápasu nemůžou zasáhnout dlouhodobě zranění Jakub Hromada a Stanislav Tecl, dále pak také nemocný Jan Matoušek.

V porovnání s duelem, ve kterém si červenobílí zajistili postup do jarních bojů Evropské ligy, udělal trenér Jindřich Trpišovský jedinou změnu v základní sestavě. Místo levého beka Jaroslava Zeleného se po karetním trestu vrací do základní jedenáctky Jan Bořil.

Branku bude tedy opět hájit Ondřej Kolár. Ve stoperské dvojici nastoupí Ondřej Kúdela a Michael Ngadeu. Výše zmíněného Jana Bořila na levém kraji obrany doplní na opačné straně Vladimír Coufal.

Stejná zůstává také středová trojice v záložní řadě, spolu s Tomáše Součkem a Josefem Hušbauer zde operuje Miroslav Stoch. Na jednom kraji zálohy pak hraje střelec úvodní trefy do sítě Zenitu Jaromír Zmrhal, druhý kraj pak patří Peteru Olayinkovi. Na hrotu útoku se rve kapitán Milan Škoda.

Sestava: Kolář – Coufal, Kúdela, Ngadeu, Bořil – Hušbauer, Souček – Zmrhal, Stoch, Olayinka – Škoda
Náhradníci: Kovář – Sýkora, Zelený, Deli, Mešanovič, Frydrych, Traoré

Utkání má výkop v 18:00, živě ho vysílá kanál O2 TV Sport.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS NAJDETE ZDE:

Aktuálně

B tým: Rozpis letní přípravy

11.06.2019
Sezona 2018/2019 byla poslední, kdy se v Česku hrála Juniorská liga. Od nové sezony tak Slavia zakládá B-tým, který bude hrát třetí nejvyšší soutěž.

Vydražte mistrovskou kolekci a přispějte na nevidomé

11.06.2019
Slavia získala po neskutečných 77 letech opět double, což je důvod k oslavám a na ty se hodí bublinky! Vydražte ve spolupráci s Nadací Leontinka podepsané mistrovské šampaňské plus mistrovský dres a přispějte nevidomým dětem.

#DOUBLEHRDINOVE

11.06.2019
Každý velký týmový úspěch rodí přirozeně i unikátní individuální výkony. Výjimkou z tohoto pravidla nebyli ani sešívaní.

Další články