ONLINE: S Plzní v Edenu o čelo tabulky

Sešívaní hrají od 19:00 doma s Plzní. Na hrotu se od začátku objeví Stanislav Tecl, v záloze Jaromír Zmrhal.

Oproti vítěznému zápasu v Teplicích udělal trenér Trpišovský dvě změny. Na stoperu nastoupí vedle Ngadeua uzdravený Simon Deli, na levém kraji zálohy bude od začátku hrát Jaromír Zmrhal. Alexandru Baluta i Ondřej Kúdela budou připraveni na lavičce náhradníků.

Slavia ztrácí před sedmým kolem na Plzeň tři body, poté, co Sparta porazila Duklu, navíc klesla na třetí příčku o dva body za letenského rivala. Sešívaní se skóre 14:3 vstřelili o jeden gól více než Plzeň, ta si ovšem své skóre 13:2 téměř z poloviny vybojovala v posledním zápase s Boleslaví (6:1).

Sešívaným se doma proti Plzni daří. Slavia vyhrála poslední čtyři utkání a ani v jednom z nich navíc neinkasovala, to vše s celkovým skóre 9:0. Poslední branku vstřelila Plzeň v Edenu v dubnu 2014. Tehdy díky Kovaříkovi a Wágnerovi zvítězila 2:0 a v sestavě Slavie byli z dnešního kádru jen Milan Škoda, ovšem na postu stopera, a Jaromír Zmrhal.

Sestava Slavie: Kolář – Coufal, Ngadeu, Deli, Bořil – Souček – Stoch, Hušbauer (C), Sýkora, Zmrhal – Tecl

Náhradníci: Kovář, Zelený, Kúdela, Baluta, Škoda, Frydrych, Pokorný

SLEDUJTE ZÁPAS V ONLINE REPORTÁŽI

Aktuálně

Hvězdy Haify: Kapitán Amerika i světoběžník ze Surinamu

dnes
Slávisty ve čtvrtek čeká třetí kolo Evropské konferenční ligy na půdě izraelského Maccabi Haifa. Na koho si sešívaní musí dát největší pozor?

Směr Izrael. Slávisté odletěli na utkání s Haifou

včera
Sešívaní odlétají do izraelské Haify, kde ve čtvrtek odehrají utkání Evropské konferenční ligy proti tamnímu Maccabi. Před odletem vyhlížel zápas Ubong Ekpai a Zdeněk Houštecký.

Maccabi Haifa: Šampionem po deseti letech

včera
Ve čtvrtek v 18:45 nastoupí sešívaní k třetímu utkání základní skupiny E Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Představení úřadujícího izraelského šampiona naleznete v našem článku.

Další články