ONLINE: SYNOT liga startuje, Slavia hraje na Slovácku

UHERSKÉ HRADIŠTĚ - Přesně po týdnu si slávisté zopakují dlouhou pouť na východ. Jen namísto hanácké perly Kroměříže bude cílem červenobílého autobusu slovácká metropole Uherské Hradiště. Zápas se Slováckem začíná ve 2O:15.
Slavia vstoupí do SYNOT ligy zápasem proti nepopulárnímu soupeři. Vždyť za posledních třináct let sešívaní zvítězili na Slovácku pouze dvakrát, naposledy pak v roce 2011. Od roku 2002 odehráli slávisté na Slovácku jedenáct utkání s bilancí dvě výhry, tři remízy a šest porážek a nepříznivým skóre 9:20. V posledních dvou sezonách odešli poraženi shodně 0:3.

Podaří se Slavii změnit nepříznivou statistiku a zabodovat na úvod nového ligového ročníku? Sledujte zápas v online reportáži na slavia.cz!


Budete přímo na stadionu? Sledujete zápas s přáteli v oblíbeném baru? Nebo doma? Nebo na chatě? Podělte se o své zážitky, fotografie nebo postřehy na twitteru nebo instagramu s hashtagem #vzhuruslavie. Ukažte sešívaným svou podporu i na sociálních sítích!Aktuálně

Hráči na hostování: Velký souhrn

včera
Jak se v uplynulé sezoně dařilo hráčům Slavie na hostování se dočtete v našem závěrečném velkém přehledu.

Mám husí kůži. Všechno směřovalo do Edenu

včera
David Douděra po podpisu tříleté smlouvy hovořil v prvním rozhovoru o slávistických členech rodiny, svých ambicích, fantastické jarní části sezony i konkurenci, která na něj čeká.

Do Slavie přichází David Douděra

včera
Novou posilou Slavie je 23letý univerzál David Douděra, který naposledy působil v Mladé Boleslavi. Kometa jarní části sezony a autor deseti branek v uplynulém ročníku FORTUNA:LIGY podepsal v Edenu smlouvu do června 2025.

Další články