sparta>slavia

ONLINE: SYNOT liga startuje, Slavia hraje na Slovácku

UHERSKÉ HRADIŠTĚ - Přesně po týdnu si slávisté zopakují dlouhou pouť na východ. Jen namísto hanácké perly Kroměříže bude cílem červenobílého autobusu slovácká metropole Uherské Hradiště. Zápas se Slováckem začíná ve 2O:15.
Slavia vstoupí do SYNOT ligy zápasem proti nepopulárnímu soupeři. Vždyť za posledních třináct let sešívaní zvítězili na Slovácku pouze dvakrát, naposledy pak v roce 2011. Od roku 2002 odehráli slávisté na Slovácku jedenáct utkání s bilancí dvě výhry, tři remízy a šest porážek a nepříznivým skóre 9:20. V posledních dvou sezonách odešli poraženi shodně 0:3.

Podaří se Slavii změnit nepříznivou statistiku a zabodovat na úvod nového ligového ročníku? Sledujte zápas v online reportáži na slavia.cz!


Budete přímo na stadionu? Sledujete zápas s přáteli v oblíbeném baru? Nebo doma? Nebo na chatě? Podělte se o své zážitky, fotografie nebo postřehy na twitteru nebo instagramu s hashtagem #vzhuruslavie. Ukažte sešívaným svou podporu i na sociálních sítích!Aktuálně

Mládežnický gól měsíce října: Adam Pudil

dnes
Hlasování o mládežnický gól měsíce října proběhlo na Facebookovoé stránce slavistické mládeže. Vítězem se stal Adam Pudil z kategorie U17.

Informace pro fanoušky k zápasu v Berlíně

včera
Poslední zápas ve skupině E Konferenční ligy odehraje Slavia na půdě Unionu Berlín. K zápasu si v článku přečtěte informace.

Registrace na letní fotbalový kemp 2022 spuštěna

včera
Dnes jsme spustili registraci na tradiční slávistický letní fotbalový kemp. Kemp proběhne ve dvou turnusech, první v Edenu a druhý v Horních Měcholupech. Můžete tak svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

Další články