ONLINE: Semifinále poháru proti Spartě

Od 19:30 hrají sešívaní semifinále poháru, v Sinobo Stadium hostí svého odvěkého rivala z Letné.

Do zápasu nejsou připraveni dlouhodobě zranění Kuba Hromada a Standa Tecl. Kromě nich nemůže trenér Jindřich Trpišovský počítat s Vladimírem Coufalem, Petrem Ševčíkem a Jaromírem Zmrhalem, kteří také mají zdravotní problémy.

Branku opět hájí Ondřej Kolář. Obrana nastoupí ve složení, ve kterém hrála poslední ligové derby. Na krajích obrany tedy naskočí Michal Frydrych a Jan Bořil, ve stoperské dvojici pak Michael Ngadeu a Simon Deli.

Střed záložní řady tvoří Tomáš Souček a Alex Král, před nimi hraje Josef Hušbauer. Pozice křídel patří Lukáši Masopustovi a Peteru Olayinkovi.

V útoku tentokrát bojuje Mick van Buren.

Sestava: Kolář - Frydrych, Ngadeu, Deli, Bořil - Souček, Král - Masopust, Hušbauer, Olayinka - van Buren
Náhradníci: Kovář - Zelený, Kúdela, Stoch, Baluta, Škoda, Traoré

Utkání přenáší ŽIVĚ televizní stanice ČT Sport.