ONLINE: Semifinále poháru proti Spartě

Od 19:30 hrají sešívaní semifinále poháru, v Sinobo Stadium hostí svého odvěkého rivala z Letné.

Do zápasu nejsou připraveni dlouhodobě zranění Kuba Hromada a Standa Tecl. Kromě nich nemůže trenér Jindřich Trpišovský počítat s Vladimírem Coufalem, Petrem Ševčíkem a Jaromírem Zmrhalem, kteří také mají zdravotní problémy.

Branku opět hájí Ondřej Kolář. Obrana nastoupí ve složení, ve kterém hrála poslední ligové derby. Na krajích obrany tedy naskočí Michal Frydrych a Jan Bořil, ve stoperské dvojici pak Michael Ngadeu a Simon Deli.

Střed záložní řady tvoří Tomáš Souček a Alex Král, před nimi hraje Josef Hušbauer. Pozice křídel patří Lukáši Masopustovi a Peteru Olayinkovi. 

V útoku tentokrát bojuje Mick van Buren.

Sestava: Kolář - Frydrych, Ngadeu, Deli, Bořil - Souček, Král - Masopust, Hušbauer, Olayinka - van Buren
Náhradníci: Kovář - Zelený, Kúdela, Stoch, Baluta, Škoda, Traoré

Utkání přenáší ŽIVĚ televizní stanice ČT Sport.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS NAJDETE ZDE:

Aktuálně

Informace k poslednímu zápasu letošního roku!

dnes
Přijďte do Edenu na rozloučení se SUPER podzimem a na poslední zápas roku 2019! V neděli 15. prosince je na programu utkání 20. kola FORTUNA:LIGY mezi Slavií a Českými Budějovicemi.

Zelený život ovládne poslední podzimní ligové kolo

včera
Fotbal pro všechny děti a bez omezení. Tak by se dala přeložit iniciativa Ligové fotbalové asociace a všech ligových klubů pod hlavičkou Nadačního fondu Zelený život. Závěr podzimní části FORTUNA:LIGY se převlékne do zelena. Dvacáté ligové kolo bude totiž patřit Nadačnímu fondu Ligové fotbalové asociace Zelený život, který podporuje mladé fotbalisty a fotbalistky ze sociálně slabších rodin ve věku 5 - 15 let.

Bavili jsme lidi fotbalem, o to nám jde

před 2 dny
Sešívaní podlehli v posledním zápase základní skupiny Ligy mistrů Dortmundu těsně 1:2. ​„Pro hráče i tým mám jen slova uznání," říká Jindřich Trpišovský.

Další články