ONLINE: Sešívaní hostí v Edenu Sigmu Olomouc

PRAHA – Po roční přestávce, kterou dnešní soupeř strávil ve druhé lize, přivítali sešívaní v Edenu opět Sigmu Olomouc. Do sestavy se navíc vrací uzdravený Levan Kenia.
Oproti utkání v Jablonci došlo jen k jedné změně. Milana Černého nahradil gruzínský záložník Levan Kenia, který se vrací po zranění. Naopak po celý podzim bude chybět Josef Bazal, který je tak jediným hráčem chybějícím dnes kvůli zranění.

Obrana Slavie bude mít stejné složení jako v posledních zápasech a důvod je jediný. Slávisté neinkasují, v posledních čtyřech zápasech udržel tým Dušana Uhrina třikrát čisté konto.

Sestava Slavie: Berkovec – Mikula, Latka, Deli, Jablonský – Voltr, Souček, Zmrhal, Štohanzl – Kenia – Škoda

Lavička náhradníků: Řehák, Švec, Bílek, Frydrych, Piták, Černý, Hrubý

Aktuálně

Únava jde stranou, finále chceme zvládnout za každou cenu

včera
Natěšený je na středeční finále ligového poháru proti Baníku Ostrava obránce Jan Bořil. „Hraje se na krásném stadionu, bude vyprodáno. Věřím, že atmosféra bude fantastická a bude se hrát pohledný fotbal," říká.

Stáhněte si M19TRovskou tapetu na počítač i mobil

včera
Zkrášlete si svůj počítač nebo mobilní tapetou mistrovskou tapetou!

Finále může být skutečná oslava fotbalu

včera
Slavii čeká jeden z vrcholů sezony, ve finále MOL Cupu se střetne s ostravským Baníkem. Podle asistenta trenéra Jaroslava Köstla o vítězi rozhodne produktivita. „V posledních zápasech nám chyběla určitá lehkost. Doufám, že to z kluků spadne a ve středu šance proměníme."

Další články