ONLINE: Sešívaní hrají generálku na jarní část

Poslední přípravný zápas před startem jarní části hraje Slavia od 21:00, soupeřem je norský celek Rosenborg BK.

Rosenborg BK je s 22 tituly nejúspěšnějším celkem na domácí scéně. V Norsku se hraje soutěž systémem jaro-podzim, liga tak našemu soupeři začíná až koncem března a dnešní utkání je pro něj prvním zápasem v přípravě. Norský celek hrál na podzim základní skupinu Evropské ligy, ve které se utkal s celky Celtic Glasgow, RB Lipsko a Red Bull Salzburg. Ve skupině získal jediný bod, když v posledním utkání remizoval s RB Lipsko. Rosenborg touto remízou obral Lipsko o postup do jarní části.

Utkání se hraje na stadionu Estádio Algarve, kde se hrálo EURO 2004. Stadion je také dočasným domovem reprezentace Gibraltaru.

Sestava: Kolář - Coufal, Kúdela, Deli, Bořil - Souček, Hušbauer - Zmrhal, Ševčík, Stoch - Škoda

Zápas vysílá živě televizní stanice O2 TV Fotbal.

TEXTOVÝ ONLINE NAJDETE ZDE

Aktuálně

V sobotu od 19:30 proti Bohemians. Nezapomeňte na střelnici!

dnes
V nedělním domácím zápase proti Bohemians nebude chybět Fortuna fotbalová střelnice! Atrakci si s předstihem vyzkoušeli i hráči Slavie, kteří díky čtrnácti vstřeleným brankám vytvořili nový rekord. Soutěžit můžete i vy!

Sedmý díl TOTÁLN! SEZONY ve SLAVIA MUSEUM 29. srpna

dnes
Exkluzivní premiéra sedmého dílu TOTÁLN! SEZONY se z provozních důvodů posouvá na čtvrtek 29. srpna.

Střelce jsem měl nastudovaného, prozradil Kolář

dnes
Ondřej Kolář se stal díky chycené penaltě Omraniho hrdinou utkání v Kluži. ​„Všichni cítíme, že je postup blízko, ale musíme si uvědomit, že jsme teprve v poločase," uklidňoval euforii.

Další články