ONLINE: Sešívaní hrají generálku na jarní část

Poslední přípravný zápas před startem jarní části hraje Slavia od 21:00, soupeřem je norský celek Rosenborg BK.

Rosenborg BK je s 22 tituly nejúspěšnějším celkem na domácí scéně. V Norsku se hraje soutěž systémem jaro-podzim, liga tak našemu soupeři začíná až koncem března a dnešní utkání je pro něj prvním zápasem v přípravě. Norský celek hrál na podzim základní skupinu Evropské ligy, ve které se utkal s celky Celtic Glasgow, RB Lipsko a Red Bull Salzburg. Ve skupině získal jediný bod, když v posledním utkání remizoval s RB Lipsko. Rosenborg touto remízou obral Lipsko o postup do jarní části.

Utkání se hraje na stadionu Estádio Algarve, kde se hrálo EURO 2004. Stadion je také dočasným domovem reprezentace Gibraltaru.

Sestava: Kolář - Coufal, Kúdela, Deli, Bořil - Souček, Hušbauer - Zmrhal, Ševčík, Stoch - Škoda

Zápas vysílá živě televizní stanice O2 TV Fotbal.

TEXTOVÝ ONLINE NAJDETE ZDE

Aktuálně

V osmifinále Evropské ligy po šestnácti letech

dnes
Dvojzápas se španělskou Sevillou bude pro Slavii první účastí v osmifinále Evropské ligy od sezony roku 2002/2003, kdy na přelomu února a března sešívaní svedli vyrovnaný souboj s tureckým Beşiktaşem.

Plnili jsme taktiku, to byl klíč k úspěchu

dnes
Lukáš Masopust si připal první soutěžní start za Slavii a významným dílem přispěl k postupu v EL. „Na hřišti jsme nechali všechno a odměnilo nás to," radoval se po zápase.

Kam o víkendu na mládežnický fotbal?

dnes
Dorostenecké týmy čekají o víkendu zajímavé duely. Nejstarší tým hraje na půdě třetiligového Benešova, U16 čeká derby proti Spartě.

Další články