ONLINE: Sešívaní hrají generálku proti Mostu, na 2:0 zvyšoval nováček Štěpán

EDEN/SYNOT TIP ARENA - Od 17 hodin hraje Slavia v Edenu generálku proti Mostu. Už za týden v pátek přivítají svěřenci trenéra Petrouše doma v rámci 1. kola Gambrinus ligy Baník Ostrava.
Sestava Slavie už má pravděpodobně podobu, která se nebude příliš lišit od té ligové. V brance je Kamil Čontofalský, na stoperu však tentokrát vedle Milana Bortela hraje Ondra Petrák. Na lavičce už bude připravena zasáhnout do hry čerstvá posila Slavie záložník Vojtěch Štěpán.

Záloha má tradiční složení Gecov - Mičola, Kisel, Zmrhal, Juhar. V útoku operuje Milan Škoda. 

Sestava Slavie proti Mostu: Čontofalský - Nitrianský, Petrák, Bortel, Čonka - Kisel, Gecov, Zmrhal - Mičola, Škoda, Juhar.

Aktuálně

Hrát ve Slavii byl můj sen. Tvrdá práce se vyplatila

dnes
Yira Sor v prvním rozhovoru po podpisu smlouvy v Edenu hovořil o svých ambicích, důvodech, proč si vybral Slavii, i inspiraci krajanem a mentorem Peterem Olayinkou.

Yira Sor novou posilou Slavie!

dnes
Další zimní posilou Slavie se stal rychlonohý nigerijský křídelník Yira Sor, který přestupuje z Baníku Ostrava. V Edenu podepsal smlouvu do konce roku 2026. Opačným směrem míří záložník Ubong Ekpai.

Ve zkráceném tréninkovém utkání zazářil Plavšić

včera
Slávisté ve čtvrtek odehráli druhé tréninkové utkání na soustředění v Portugalsku. V šedesátiminutovém duelu se zaskvěl zejména Srdjan Plavšić.

Další články