ONLINE: Sešívaní hrají v Dubaji se Zenitem

DUBAJ – První přípravné utkání na herním soustředění v Dubaji čeká sešívané od 16:00, Slavia se na stadionu Al Shabab Club utká s ruským velkoklubem Zenitem Petrohrad. Pikantní bude duel především pro Dannyho, který do Slavie zamířil právě do Zenitu.
Stejně jako v posledním přípravném duelu, také proti Zenitu nastoupí v brance Přemysl Kovář. Simon Deli a Jakub Jugas naskočí ve středu obrany, na krajích obrany pak dvojice Jan Bořil – Eduard Sobol. Premiérový start si ve středu zálohy připíše Ondřej Kúdela, kterého doplní Josef Hušbauer a Danny. Pravou stranu zálohy bude mít na starost Ruslan Mingazov, levou stranu záložní řady pak Jaromír Zmrhal. V útoku bude hrát Tomáš Necid.

Kvůli zdravotním problémům se naopak v zápase neobjeví Jan Sýkora a Tomáš Souček, v utkání ještě neuvidíme ani nováčka Ondřeje Koláře.

Sestava: Kovář – Bořil, Deli, Jugas, Sobol – Kúdela – Mingazov, Hušbauer, Danny, Zmrhal – Necid

Náhradníci: Otáhal – Tecl, Bucha, Ngadeu, van Buren, Stoch, Škoda, Frydrych, Hromada, Pokorný


Živý přenos:


Aktuálně

Klára Cahynová zpátky ve Slavii

včera
Po dvou letech se do Slavie vrací zkušená reprezentantka Klára Cahynová, která přichází z německého 1. FFC Turbine Potsdam.

Zemřel vítěz Českého poháru a mitr Evropy Pavol Biroš

před 2 dny
Do fotbalového nebe odešel 12. srpna vítěz Českého poháru 1974 se Slavií a mistr Evropy 1976 Pavol Biroš. Bylo mu 67 let. Čest jeho památce!

B-tým v přípravě zdolal rezervu Norimberku

před 3 dny
Sešívaný B-tým se v rámci přípravy střetl s rezervou Norimberka. Na Xaverově svého soupeře zdolal 2:1.

Další články