ONLINE: Sešívaní hrají v Dubaji se Zenitem

DUBAJ – První přípravné utkání na herním soustředění v Dubaji čeká sešívané od 16:00, Slavia se na stadionu Al Shabab Club utká s ruským velkoklubem Zenitem Petrohrad. Pikantní bude duel především pro Dannyho, který do Slavie zamířil právě do Zenitu.
Stejně jako v posledním přípravném duelu, také proti Zenitu nastoupí v brance Přemysl Kovář. Simon Deli a Jakub Jugas naskočí ve středu obrany, na krajích obrany pak dvojice Jan Bořil – Eduard Sobol. Premiérový start si ve středu zálohy připíše Ondřej Kúdela, kterého doplní Josef Hušbauer a Danny. Pravou stranu zálohy bude mít na starost Ruslan Mingazov, levou stranu záložní řady pak Jaromír Zmrhal. V útoku bude hrát Tomáš Necid.

Kvůli zdravotním problémům se naopak v zápase neobjeví Jan Sýkora a Tomáš Souček, v utkání ještě neuvidíme ani nováčka Ondřeje Koláře.

Sestava: Kovář – Bořil, Deli, Jugas, Sobol – Kúdela – Mingazov, Hušbauer, Danny, Zmrhal – Necid

Náhradníci: Otáhal – Tecl, Bucha, Ngadeu, van Buren, Stoch, Škoda, Frydrych, Hromada, Pokorný


Živý přenos:


Aktuálně

Informace k domácímu zápasu s Olomoucí

před 2 dny
V neděli 28. července od 19 hodin nás čeká první domácí zápas nové sezony. Přečtěte si v článku důležité informace k zápasu.

TOTÁLN! SEZONA: Večer 4. díl, ve čtvrtek premiéra 5. dílu v muzeu

před 2 dny
Čtvrtý díl TOTÁLN! SEZONY v pondělí od 19:00 na Slavia TV. Zároveň už můžete kupovat vstupenky na předpremiéru pátého dílu do Slavia Museum.

Výhra slávistek na úvod přípravy!

před 3 dny
Fotbalistky Slavie vyhrály první přípravný zápas nad St.Pölten Spratzen vysoko 6:0. Dvakrát se prosadila Khýrová a Kožárová.

Další články