ONLINE: Šlágr kola v Plzni

Od 17:00 vyběhnou sešívaní do jednoho z klíčových soubojů jara. Na plzeňské půdě bude tým Jindřicha Trpišovského chtít ubránit a navýšit svůj šestibodový náskok.

Do utkání proti druhému celku tabulky nemůže trenér Jindřich Trpišovský počítat se zraněnými Janem Sýkorou, Murisem Mešanovičem, Stanislavem Teclem a Jakubem Hromadou. 

Oproti čtvrtečnímu duelu s Genkem tak vyrukoval trenér s jednou změnou v sestavě. Namísto Milana Škody, který v zápase Evropské ligy předvedl bojovný výkon a dostal se do řady příležitostí, nastoupí na hrotu útoku Peter Olayinka. Ten si tak připíše svůj osmý ligový start.

Mezi tyče se postaví slávistická jednička Ondřej Kolář. Obranu tvoří Vladimír Coufal a Jan Bořil na kraji a Michael Ngadeu-Ngadjui společně s Ondřejem Kúdelou ve stoperské dvojici.

Nad nimi bude v záloze operovat Tomáš Souček, Josef Hušbauer a Petr Ševčík na krajích podporovaní Jaromírem Zmrhalem a Miroslavem Stochem. Na hrotu se objeví již zmíněný Peter Olayinka.

Základní sestava: Kolář - Coufal, Ngadeu, Kúdela, Coufal - Souček, Hušbauer - Zmrhal, Ševčík, Stoch - Olayinka
Náhradníci: Kovář, van Buren, Deli, Škoda, Frydrych, Masopust, Král

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS NAJDETE ZDE

Aktuálně

Hvězdy Haify: Kapitán Amerika i světoběžník ze Surinamu

dnes
Slávisty ve čtvrtek čeká třetí kolo Evropské konferenční ligy na půdě izraelského Maccabi Haifa. Na koho si sešívaní musí dát největší pozor?

Směr Izrael. Slávisté odletěli na utkání s Haifou

včera
Sešívaní odlétají do izraelské Haify, kde ve čtvrtek odehrají utkání Evropské konferenční ligy proti tamnímu Maccabi. Před odletem vyhlížel zápas Ubong Ekpai a Zdeněk Houštecký.

Maccabi Haifa: Šampionem po deseti letech

včera
Ve čtvrtek v 18:45 nastoupí sešívaní k třetímu utkání základní skupiny E Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Představení úřadujícího izraelského šampiona naleznete v našem článku.

Další články