ONLINE: Slavia bojuje od 19:20 o semifinále

Od 19:30 čeká slávisty na cestě za obhajobou Mol Cupu na domácí půdě čtvrtfinálové utkání proti Karviné. Přímý přenos můžete sledovat na ČT Sport.

Pro čtvrtfinálový duel nemohl trenér Jindřich Trpišovský počítat se službami pouze dlouhodobě zraněných Stanislava Tecla a Jakuba Hromady. Petr Ševčík už své zranění třísel plně doléčil a je Slavii k dispozici na lavici náhradníků.

Od prvních minut se mezi tyče postaví slávistická dvojka Přemysl Kovář. Obrannou čtveřici vytvoří na stoperu Simon Deli s Michaelem Ngadeuem a na becích Michal Frydrych a Jaroslav Zelený. Na pozici defenzivních štítů vyběhne Ibrahim Traoré s Alexem Králem a o útočné akce se bude od úvodu starat Josef Hušbaer na krajích podporovaný Peterem Olayinkou a Alexandrem Balutou. Prvního soutěžního startu v základní sestavě se od listopadu 2017 dočká také Mick van Buren, který se postaví na hrot.

Sestava: Kovář – Frydrych, Ngadeu, Deli, Zelený – Král, Traoré – Baluta, Hušbauer, Olayinka – van Buren
Náhraníci: Kuciak, Coufal, Zmrhal, Stoch, Ševčík, Masopust, Vlček

Přímý přenos čtvrtfinálového utkání můžete sledovat na ČT Sport. Studio startuje v 19:05, samotné utkání pak v 19:20.

TEXTOVÝ ONLINE Z UTKÁNÍ NAJDETE ZDE

Aktuálně

Únava jde stranou, finále chceme zvládnout za každou cenu

včera
Natěšený je na středeční finále ligového poháru proti Baníku Ostrava obránce Jan Bořil. „Hraje se na krásném stadionu, bude vyprodáno. Věřím, že atmosféra bude fantastická a bude se hrát pohledný fotbal," říká.

Stáhněte si M19TRovskou tapetu na počítač i mobil

včera
Zkrášlete si svůj počítač nebo mobilní tapetou mistrovskou tapetou!

Finále může být skutečná oslava fotbalu

včera
Slavii čeká jeden z vrcholů sezony, ve finále MOL Cupu se střetne s ostravským Baníkem. Podle asistenta trenéra Jaroslava Köstla o vítězi rozhodne produktivita. „V posledních zápasech nám chyběla určitá lehkost. Doufám, že to z kluků spadne a ve středu šance proměníme."

Další články