ONLINE: Slavia bojuje od 19:20 o semifinále

Od 19:30 čeká slávisty na cestě za obhajobou Mol Cupu na domácí půdě čtvrtfinálové utkání proti Karviné. Přímý přenos můžete sledovat na ČT Sport.

Pro čtvrtfinálový duel nemohl trenér Jindřich Trpišovský počítat se službami pouze dlouhodobě zraněných Stanislava Tecla a Jakuba Hromady. Petr Ševčík už své zranění třísel plně doléčil a je Slavii k dispozici na lavici náhradníků.

Od prvních minut se mezi tyče postaví slávistická dvojka Přemysl Kovář. Obrannou čtveřici vytvoří na stoperu Simon Deli s Michaelem Ngadeuem a na becích Michal Frydrych a Jaroslav Zelený. Na pozici defenzivních štítů vyběhne Ibrahim Traoré s Alexem Králem a o útočné akce se bude od úvodu starat Josef Hušbaer na krajích podporovaný Peterem Olayinkou a Alexandrem Balutou. Prvního soutěžního startu v základní sestavě se od listopadu 2017 dočká také Mick van Buren, který se postaví na hrot.

Sestava: Kovář – Frydrych, Ngadeu, Deli, Zelený – Král, Traoré – Baluta, Hušbauer, Olayinka – van Buren
Náhraníci: Kuciak, Coufal, Zmrhal, Stoch, Ševčík, Masopust, Vlček

Přímý přenos čtvrtfinálového utkání můžete sledovat na ČT Sport. Studio startuje v 19:05, samotné utkání pak v 19:20.

TEXTOVÝ ONLINE Z UTKÁNÍ NAJDETE ZDE

Aktuálně

Ve středu proti Ústí. Oba kluby pomůžou Radimu Novákovi

před 2 dny
Ve středu odpoledne odehrají slávisté přípravné utkání proti Ústí nad Labem. Oba týmy podpoří v rámci zápasu vážně nemocného Radima Nováka, bývalého brankáře Severočechů.

Rondić odchází do Liberce, Vantruba míří do Příbrami

17.01.2020
Dvacetiletý útočník B-týmu sešívaných Imad Rondić opouští Slavii a přestupuje do severočeského Liberce. Brankář Martin Vantruba by měl na jaře hostovat v Příbrami.

Budeme chtít dát prostor všem klukům, říká Hyský

17.01.2020
Na jarní část soutěže se připravuje také B-tým, který už má za sebou soustředění v Nymburce. V sobotu hraje béčko první přípravný duel, utká se s Živanicemi.

Další články