ONLINE: Slavia bojuje od 19:20 o semifinále

Od 19:30 čeká slávisty na cestě za obhajobou Mol Cupu na domácí půdě čtvrtfinálové utkání proti Karviné. Přímý přenos můžete sledovat na ČT Sport.

Pro čtvrtfinálový duel nemohl trenér Jindřich Trpišovský počítat se službami pouze dlouhodobě zraněných Stanislava Tecla a Jakuba Hromady. Petr Ševčík už své zranění třísel plně doléčil a je Slavii k dispozici na lavici náhradníků.

Od prvních minut se mezi tyče postaví slávistická dvojka Přemysl Kovář. Obrannou čtveřici vytvoří na stoperu Simon Deli s Michaelem Ngadeuem a na becích Michal Frydrych a Jaroslav Zelený. Na pozici defenzivních štítů vyběhne Ibrahim Traoré s Alexem Králem a o útočné akce se bude od úvodu starat Josef Hušbaer na krajích podporovaný Peterem Olayinkou a Alexandrem Balutou. Prvního soutěžního startu v základní sestavě se od listopadu 2017 dočká také Mick van Buren, který se postaví na hrot.

Sestava: Kovář – Frydrych, Ngadeu, Deli, Zelený – Král, Traoré – Baluta, Hušbauer, Olayinka – van Buren
Náhraníci: Kuciak, Coufal, Zmrhal, Stoch, Ševčík, Masopust, Vlček

Přímý přenos čtvrtfinálového utkání můžete sledovat na ČT Sport. Studio startuje v 19:05, samotné utkání pak v 19:20.

TEXTOVÝ ONLINE Z UTKÁNÍ NAJDETE ZDE

Aktuálně

Klára Cahynová zpátky ve Slavii

včera
Po dvou letech se do Slavie vrací zkušená reprezentantka Klára Cahynová, která přichází z německého 1. FFC Turbine Potsdam.

Zemřel vítěz Českého poháru a mitr Evropy Pavol Biroš

před 2 dny
Do fotbalového nebe odešel 12. srpna vítěz Českého poháru 1974 se Slavií a mistr Evropy 1976 Pavol Biroš. Bylo mu 67 let. Čest jeho památce!

B-tým v přípravě zdolal rezervu Norimberku

před 3 dny
Sešívaný B-tým se v rámci přípravy střetl s rezervou Norimberka. Na Xaverově svého soupeře zdolal 2:1.

Další články