ONLINE: Slavia bojuje s Boleslaví o finále MOL Cupu

Slavia hraje v semifinále MOL Cupu v Edenu proti Mladé Boleslavi. V případě výhry se sešívaní mohou po dlouhých 16 letech probojovat do finále domácího poháru. Sledujte utkání v našem online přenosu!
Trenér Trpišovský se musí obejít bez zraněného kapitána Milana Škody, kterého na hrotu útoku nahradí Tomáš Necid. Na levý kraj obrany se postaví Per-Egil Flo, který doplní stoperskou dvojici Jugas – Ngadeu.

Oproti pátečnímu utkání s Karvinou se posouvá i Jan Bořil, který namísto pozice levého křídla nastoupí na pravém kraji obrany.

Zdravotní problémy do pohárového zápasu nepustí Murise Mešanoviče, Micka van Burena, Ruslana Mingazova, Simona Deliho a Jaromíra Zmrhala. Levonohý záložník se už zapojil do tréninku, do utkání ale zatím nezasáhne.

Základní sestava: Kolář – Bořil, Jugas, Ngadeu, Flo – Souček – Stoch, Hromada, Hušbauer, Sýkora – Necid

Lavička náhradníků: Kovář, Sobol, Danny, Tecl, Bucha, Kúdela, Frydrych


Aktuálně

Informace k zápasu UEFA Youth League v Dortmundu

včera
Chystáte se na cestu do Dortmundu na poslední zápas sešívaných v Lize mistrů? Přijďte podpořit i tým U19, který je v mládežnické Lize mistrů jediný bod od postupu ze skupiny.

Vstupenky na České Budějovice v předprodeji

včera
Vstupenky na domácí zápas s Českými Budějovicemi, který se hraje 15. prosince od 17:00, jsou v předprodeji v cenové kategorii Z1.

Mikuláš naděloval v Edenu

před 2 dny
Ačkoliv standardně chodí až 5. prosince, do dětského sektoru na Sinobo Stadium si našel Mikuláš cestu už na nedělním utkání s Karvinou. A spolu s ním i řada doprovodných aktivit pro děti.

Další články