sparta>slavia

ONLINE: Slavia hostí Příbram, v brance letos poprvé Rakovan

SYNOT TIP ARENA/EDEN - Slavia hraje od 17:00 na domácím hřišti utkání 13. kola SYNOT ligy proti Příbrami. V brance sešívaných dostal poprvé letos šanci Matej Rakovan.
Trenérský tým udělal oproti minulému utkání jednu zásadní změnu, v brance dostal přednost před Karlem Hrubešem Matej Rakovan. Slovenský brankář si tak připíše premiéru v SYNOT lize, respektive aktuálním soutěžním ročníku.

Obrana oproti minulému utkání zůstává beze změn. Jednu změnu můžeme najít v záloze, kde nahradil Marka Kodra Robert Hrubý, který v jarní části minulé sezony patřil mezi stálice sestavy. Právě v posledním utkání s Příbramí vstřelil hned v 5. minutě vítězný gól a nastartoval tak tým k důležité výhře 3:0.

Na hrotu útoku bude operovat Milan Škoda, na lavičce pak bude připravený naskočit Bekim Balaj. Stejně tak i Damien Boudjemaa nebo Milan Nitrianský, kteří se tak do nominace po týdnu vrací. V sestavě hostů můžeme najít Fernanda Nevese, který hrál v minulé sezoně ve Slavii a u Litavky z našeho klubu hostuje.

Sestava Slavie: Rakovan - Dobrotka, Latka (K), Bílek, Juhar - Baéz, Hrubý - Vukadinovič, Zmrhal, Černý - Škoda

Lavička náhradníků: Hrubeš - Nitrianský, Petr, Boudjemaa, Kodr, Balaj, Piták

Aktuálně

Mládežnický gól měsíce října: Adam Pudil

dnes
Hlasování o mládežnický gól měsíce října proběhlo na Facebookovoé stránce slavistické mládeže. Vítězem se stal Adam Pudil z kategorie U17.

Informace pro fanoušky k zápasu v Berlíně

včera
Poslední zápas ve skupině E Konferenční ligy odehraje Slavia na půdě Unionu Berlín. K zápasu si v článku přečtěte informace.

Registrace na letní fotbalový kemp 2022 spuštěna

včera
Dnes jsme spustili registraci na tradiční slávistický letní fotbalový kemp. Kemp proběhne ve dvou turnusech, první v Edenu a druhý v Horních Měcholupech. Můžete tak svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

Další články