ONLINE: Slavia hraje finále poháru proti Baníku

Od 19:15 hrají sešívaní finále MOL Cupu, v Olomouci se utkají s Baníkem Ostrava.

Do utkání nemůžou zasáhnou dlouhodobě zranění Jakub Hromada a Stanislav Tecl. Zdravotní problémy ze zápasu v Ostravě nepustí do hry Miroslava Stocha a Petra Ševčíka.

Branku hájí Ondřej Kolář. Na pravém kraji obrany nastoupí Michal Frydrych, na opačné straně pak Jan Bořil, ve stoperské dvojici Michael Ngadeu a Simon Deli.

Ve středu zálohy se představí dvojice Tomáš Souček – Ibrahim Traoré, před nimi pak Josef Hušbauer. Na pozici křídel naskočí Lukáš Masopust a Jaromír Zmrhal. V útoku pak hraje kapitán Milan Škoda.

SESTAVA: Kolář – Frydrych, Ngadeu, Deli, Bořil – Souček, Traoré – Masopust, Hušbauer, Zmrhal – Škoda
NÁHRADNÍCI: Kovář – Coufal, Olayinka, van Buren, Kúdela, Baluta Král

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS NAJDETE ZDE:

Aktuálně

Ženy čeká první derby nové sezony

včera
Před tím, než vyrazíte v sobotu do Edenu na zápas našich můžu proti Bohemians Praha, můžete zajít od 16:00 na derby žen. Slávistky čeká na Strahově první derby nové sezony a po minulé sezóně kdy měla Sparta převahu jí máme co vracet.

Informace pro fanoušky do Opavy

včera
V 8. kole FORTUNA:LIGY se Slavia podívá do Opavy, v článku přinášíme informace pro fanoušky, kteří se tam chystají podívat také. Zápas se hraje v neděli 1. září od 16:30.

Vršovické derby podrobně a přehledně

včera
V sobotu 24. srpna je v Edenu na programu vršovické derby s Bohemians 1905. Zápas začíná v 19:30 hodin. Stadion se otevírá hodinu a půl před výkopem.

Další články