ONLINE: Slavia hraje od 16:30 v Liberci

LIBEREC - Sešívané čeká 21. ligové kolo v Liberci. Výkop utkání je v 16:30.
Stejně jako proti Teplicím, ani dnes nemá trenér Šilhavý k dispozici kompletní kádr. Obránce Michal Frydrych ještě doléčuje svalové zranění, Marko Alvir pak distorzi kotníku. Chybí i Dušan Švento, kterého trápí problémy s kolenem a zvažuje se, zda podstoupí operaci.

Do zápasu půjdou sešívaní s Milanem Škodou na hrotu, do základu se vrací Antonín Barák, který bude společně s Josefem Hušbauerem operovat ve středu zálohy.

Základní sestava: Pavlenka – Bořil, Lüftner, Deli, Flo – Ngadeu – Sýkora, Hušbauer, Barák, Zmrhal – Škoda

Lavička náhradníků:
Kovář, Mingazov, van Buren, Tecl, Bílek, Ščuk, Mešanovič

Aktuálně

U13: Stříbro z Hannoveru

před 2 dny
Žákovský celek o víkendu vyrazil k západním sousedům do Německa, kde v Hannoveru odehrál turnaj s nejrůznějšími týmy Evropy. Sešívaní si vedli skvěle a do Prahy dovezli stříbrné medaile.

U11: Dvě šestá místa na Ondrášovka Cupu

před 2 dny
Tým U11 o uplynulých dvou víkendech odehrál hned dva turnaje Ondrášovka Cup. Nejprve se v Českých Budějovicích střetl se stejně starými soupeři, druhý víkend pak hrál v kategorii U12 ve Vysokém Mýtě. Na obou turnajích skončili sešívaní šestí.

Musíme být na sebe nároční, říká kapitán U19 Libor Drozda

21.05.2018
Pro jarní část sezony je Libor Drozda kapitánem dorosteneckého celku U19 a sešívaní dorostenci jsou aktuálně na šesté pozici: „Šesté místo není pro Slavii jako klub dobré,“ říká k aktuálnímu umístění kapitán dorostu U19. Zároveň však věří, že mužstvo může jít nahoru: „Musíme neustále tvrdě pracovat,“ burcuje svůj tým Libor Drozda.

Další články