ONLINE: Slavia hraje od 21:00 s Chelsea

Sešívaní se od 21:00 v Eden Aréně utkají v rámci prvního zápasu čtvrtfinále UEFA Europa League s gigantem evropského fotbalu londýnskou Chelsea!

Kromě dlouhodobých marodů Stanislava Tecla a Jakuba Hromady a vykartovaného Tomáše Součka se trenér Jindřich Trpišovský mohl spolehnout při vybírání základní sestavy proti Chelsea na všechny slávisty. 

K domácímu čtvrtfinálovému utkání UEFA Europa League tak v základní sestavě kromě brankářské jedničky Ondřeje Koláře vyběhne obrana složená na stoperu z africké dvojice Simona Deliho a Michaela Ngadeua a z krajních obránců Vladimíra Coufala a Jana Bořila. Nad ně se v roli defenzivních štítů postaví Ibrahim Traoré s Alexem Králem. O ofenzivní příležitosti se budou starat Petr Ševčík a Lukáš Masopust s Miroslavem Stochem na krajích. Na hrot útoku se postaví Peter Olayinka.

Sestava: Kolář – Coufal, Ngadeu, Deli, Bořil – Traoré, Král – Masopust, Ševčík, Stoch – Olayinka
Náhradníci: Kovář, Zmrhal, Hušbauer, van Buren, Kúdela, Škoda, Frydrych

Přímý přenos utkání můžete sledovat na ČT SPORT. Studio začíná už v 20:30, výkop je pak v 21:00.

TEXTOVÝ ONLINE Z UTKÁNÍ NAJDETE ZDE

Aktuálně

V sobotu od 19:30 doma proti Bohemians

dnes
Mezi oběma utkáními s Kluží odehrají sešívaní v rámci 7. kola FORTUNA:LIGY v sobotu od 19:30 před sešívanými diváky vršovické derby proti Bohemians.

Vyjádření k dočasným opatřením na stadionu

dnes
Od sobotního zápasu s Bohemians platí několik nových pravidel na stadionu. Přečtěte si v článku podrobnosti.

B-tým hraje v sobotu v Domažlicích

včera
Ke třetímu duelu třetí nejvyšší české soutěže ČFL sk. A zamíří sešívaná rezerva na západ Čech, v Domažlicích se utká s tamní Jiskrou.

Další články