ONLINE: Slavia hraje od 21:00 s Chelsea

Sešívaní se od 21:00 v Eden Aréně utkají v rámci prvního zápasu čtvrtfinále UEFA Europa League s gigantem evropského fotbalu londýnskou Chelsea!

Kromě dlouhodobých marodů Stanislava Tecla a Jakuba Hromady a vykartovaného Tomáše Součka se trenér Jindřich Trpišovský mohl spolehnout při vybírání základní sestavy proti Chelsea na všechny slávisty. 

K domácímu čtvrtfinálovému utkání UEFA Europa League tak v základní sestavě kromě brankářské jedničky Ondřeje Koláře vyběhne obrana složená na stoperu z africké dvojice Simona Deliho a Michaela Ngadeua a z krajních obránců Vladimíra Coufala a Jana Bořila. Nad ně se v roli defenzivních štítů postaví Ibrahim Traoré s Alexem Králem. O ofenzivní příležitosti se budou starat Petr Ševčík a Lukáš Masopust s Miroslavem Stochem na krajích. Na hrot útoku se postaví Peter Olayinka.

Sestava: Kolář – Coufal, Ngadeu, Deli, Bořil – Traoré, Král – Masopust, Ševčík, Stoch – Olayinka
Náhradníci: Kovář, Zmrhal, Hušbauer, van Buren, Kúdela, Škoda, Frydrych

Přímý přenos utkání můžete sledovat na ČT SPORT. Studio začíná už v 20:30, výkop je pak v 21:00.

TEXTOVÝ ONLINE Z UTKÁNÍ NAJDETE ZDE

Aktuálně

Ve středu proti Ústí. Oba kluby pomůžou Radimu Novákovi

před 2 dny
Ve středu odpoledne odehrají slávisté přípravné utkání proti Ústí nad Labem. Oba týmy podpoří v rámci zápasu vážně nemocného Radima Nováka, bývalého brankáře Severočechů.

Rondić odchází do Liberce, Vantruba míří do Příbrami

17.01.2020
Dvacetiletý útočník B-týmu sešívaných Imad Rondić opouští Slavii a přestupuje do severočeského Liberce. Brankář Martin Vantruba by měl na jaře hostovat v Příbrami.

Budeme chtít dát prostor všem klukům, říká Hyský

17.01.2020
Na jarní část soutěže se připravuje také B-tým, který už má za sebou soustředění v Nymburce. V sobotu hraje béčko první přípravný duel, utká se s Živanicemi.

Další články