ONLINE: Slavia hraje od 21:00 s Chelsea

Sešívaní se od 21:00 v Eden Aréně utkají v rámci prvního zápasu čtvrtfinále UEFA Europa League s gigantem evropského fotbalu londýnskou Chelsea!

Kromě dlouhodobých marodů Stanislava Tecla a Jakuba Hromady a vykartovaného Tomáše Součka se trenér Jindřich Trpišovský mohl spolehnout při vybírání základní sestavy proti Chelsea na všechny slávisty. 

K domácímu čtvrtfinálovému utkání UEFA Europa League tak v základní sestavě kromě brankářské jedničky Ondřeje Koláře vyběhne obrana složená na stoperu z africké dvojice Simona Deliho a Michaela Ngadeua a z krajních obránců Vladimíra Coufala a Jana Bořila. Nad ně se v roli defenzivních štítů postaví Ibrahim Traoré s Alexem Králem. O ofenzivní příležitosti se budou starat Petr Ševčík a Lukáš Masopust s Miroslavem Stochem na krajích. Na hrot útoku se postaví Peter Olayinka.

Sestava: Kolář – Coufal, Ngadeu, Deli, Bořil – Traoré, Král – Masopust, Ševčík, Stoch – Olayinka
Náhradníci: Kovář, Zmrhal, Hušbauer, van Buren, Kúdela, Škoda, Frydrych

Přímý přenos utkání můžete sledovat na ČT SPORT. Studio začíná už v 20:30, výkop je pak v 21:00.

TEXTOVÝ ONLINE Z UTKÁNÍ NAJDETE ZDE

Aktuálně

Jsem rád, že mohu přispět k rozvoji akademie, říká Martin Hladík

včera
Martin Hladík působí ve Slavii už téměř 20 let. Kdysi jako hráč i trenér, v současnosti vykonává funkci sekretáře mládežnické akademie, kde využívá své bohaté zkušenosti.

Přidejte se k Sešívaným Hrdinům

včera
Slávisti, je nás hodně, známe se, věříme si a dokážeme se spojit. Zapojili jste se do pomoci v době koronavirové pandemie? Přidejte se k Sešívaným hrdinům, dejte nám o tom vědět a inspirujte ostatní.

Čestné výkopy slavných žen

včera
Čestnými výkopy slavných sportovkyň nebo zpěvaček jsou zahajovány sváteční zápasy, jakými jsou například derby. Tak tomu bylo i v případě atletek Zuzany Hejnové a Barbory Špotákové nebo zpěvačky Lucie Bílé.

Další články