ONLINE: Slavia hraje odvetu na Chelsea

Od 21:00 středoevropského času hraje Slavia odvetu čtvrtfinále Evropské ligy proti Chelsea.

Trenér Jindřich Trpišovský nemůže kromě dlouhodobě zraněných Kuby Hromady a Standy Tecla počítat s Vladimírem Coufalem a Josefem Hušbauerem, oba mají drobné zdravotní problémy, které je nepustí do dnešního zápasu.

Oproti derby nehraje Michal Frydrych, Josef Hušbauer a Milan Škoda, místo nich nastoupí Ondřej Kúdela, Ibrahim Traoré a Petr Ševčík.

Sestava: Kolář - Kúdela, Ngadeu, Deli, Bořil - Souček, Král - Ševčík, Traoré, Zmrhal - Masopust

Náhradníci: Kovář - Olayinka, Zelený, van Buren, Stoch, Škoda, Frydrych

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS NAJDETE ZDE:

Aktuálně

Informace k poslednímu zápasu letošního roku!

dnes
Přijďte do Edenu na rozloučení se SUPER podzimem a na poslední zápas roku 2019! V neděli 15. prosince je na programu utkání 20. kola FORTUNA:LIGY mezi Slavií a Českými Budějovicemi.

Zelený život ovládne poslední podzimní ligové kolo

včera
Fotbal pro všechny děti a bez omezení. Tak by se dala přeložit iniciativa Ligové fotbalové asociace a všech ligových klubů pod hlavičkou Nadačního fondu Zelený život. Závěr podzimní části FORTUNA:LIGY se převlékne do zelena. Dvacáté ligové kolo bude totiž patřit Nadačnímu fondu Ligové fotbalové asociace Zelený život, který podporuje mladé fotbalisty a fotbalistky ze sociálně slabších rodin ve věku 5 - 15 let.

Bavili jsme lidi fotbalem, o to nám jde

před 2 dny
Sešívaní podlehli v posledním zápase základní skupiny Ligy mistrů Dortmundu těsně 1:2. ​„Pro hráče i tým mám jen slova uznání," říká Jindřich Trpišovský.

Další články