ONLINE: Slavia hraje v Brně

Ve 13:00 začíná 23. ligové kolo duelem mezi Slavií a domácí Zbrojovkou a do základní sestavy sešívaných se vrací Michael Ngadeu nebo Jakub Hromada.
Trenér Jindřich Trpišovský se musí v Brně obejít bez Simona Deliho, Jaromíra Zmrhala, Lukáše Pokorného a Ruslana Mingazova, které do hry nepustí zranění, stejně jako Micka van Burena a Murise Mešanoviče. Po nemoci se naopak vrací do základní sestavy Jakub Hromada a na lavičce je po odpykaném karetním trestu k dispozici i Danny.

Úvodní jedenáctka doznala oproti předchozímu zápasu se Zlínem řady změn zejména v obranné řadě. Zde zůstal pouze Jugas, který tvoří stoperskou dvojici s Michaelem Ngadeu, na krajích obrany pak jsou Michal Frydrych a Eduard Sobol. Jan Bořil se posunul do zálohy, druhým křídlem je pak Miroslav Stoch. Ve středu pole zůstávají Souček s Hušbauerem a na hrotu kapitán Škoda.

Základní sestava: Kolář – Frydrych, Jugas, Ngadeu, Sobol – Souček, Hromada – Bořil, Hušbauer, Stoch – Škoda

Lavička náhradníků: Kovář, Flo, Sýkora, Danny, Tecl, Kudela, Necid

Aktuálně

Ve 3. kole MOL Cupu proti Dukle

dnes
Slavia se ve třetím kole domácího poháru střetne s Duklou Praha. Zápas odehrají sešívaní na domácí půdě.

Informace ke vstupenkám na Slovácko

dnes
V pátek 25. září od 10:00 bude spuštěn výdej lístků na zápas se Slováckem pro majitele permanentních vstupenek na sezonu 2020/2021.

Měli jsme nějaké náznaky, umíme hrát ale lépe

včera
Kapitán Jan Bořil po domácí remíze mrzely neproměněné příležitosti a prázdné tribuny. „Má to být svátek fotbalu, bylo to tady ale jako na pohřbu. Fanoušci by nám pomohli," lituje jejich absence.

Další články