ONLINE: Slavia hraje v Brně

Ve 13:00 začíná 23. ligové kolo duelem mezi Slavií a domácí Zbrojovkou a do základní sestavy sešívaných se vrací Michael Ngadeu nebo Jakub Hromada.
Trenér Jindřich Trpišovský se musí v Brně obejít bez Simona Deliho, Jaromíra Zmrhala, Lukáše Pokorného a Ruslana Mingazova, které do hry nepustí zranění, stejně jako Micka van Burena a Murise Mešanoviče. Po nemoci se naopak vrací do základní sestavy Jakub Hromada a na lavičce je po odpykaném karetním trestu k dispozici i Danny.

Úvodní jedenáctka doznala oproti předchozímu zápasu se Zlínem řady změn zejména v obranné řadě. Zde zůstal pouze Jugas, který tvoří stoperskou dvojici s Michaelem Ngadeu, na krajích obrany pak jsou Michal Frydrych a Eduard Sobol. Jan Bořil se posunul do zálohy, druhým křídlem je pak Miroslav Stoch. Ve středu pole zůstávají Souček s Hušbauerem a na hrotu kapitán Škoda.

Základní sestava: Kolář – Frydrych, Jugas, Ngadeu, Sobol – Souček, Hromada – Bořil, Hušbauer, Stoch – Škoda

Lavička náhradníků: Kovář, Flo, Sýkora, Danny, Tecl, Kudela, Necid

Aktuálně

Youth League: Sešívaní padli v Dortmundu

dnes
Mladí slávisté prohráli v Dortmundu 5:1 a nepostoupí do jarní části Youth League. Jedinou branku Slavie vsítil Adam Toula

U19: Sešívaní hrají o postup v Dortmundu

dnes
Od 16:00 čeká dorostence Slavie rozhodujíc utkání postup do jarní části UEFA Youth League.

ČTĚTE: Informace pro fanoušky do Dortmundu

dnes
Šestý zápas ve skupině F Ligy mistrů odehraje Slavia dnes v Dortmundu. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Další články