ONLINE: Slavia hraje v Edenu o postup do semifinále MOL Cupu

Sešívané čeká čtvrtfinále domácího MOL Cupu proti Liberci. Boj o postup mezi poslední čtyřku v poháru vypukne v Edenu v 17:00.
Sestava doznala několika málo změn. Obrana se představí ve složení Frydrych, Jugas, Pokorný, Bořil. Do zálohy se po vykartování vrací Josef Hušbauer a na levém kraji dnes nastoupí Eduard Sobol.

Ze zdravotních důvodů do pohárového čtvrtfinále nemůžou kromě dlouhodobě zraněného Mešanoviče nastoupit Jan Sýkora, Jaromír Zmrhal, Ruslan Mingazov a Ondřej Kúdela. Naopak po nemoci už bude na lavičce připraven Simon Deli.

Sestava Slavie: Kolář – Frydrych, Jugas, Pokorný, Bořil – Souček – Stoch, Hušbauer, Hromada, Sobol – Škoda

Lavička: Kovář, Danny, Tecl, Bucha, van Buren, Deli, Necid


Aktuálně

Slavisté odletěli do dánského Herningu

dnes
Slávisté odletěli z Letiště Václava Havla do Herningu, kde je čeká odveta play-off Ligy mistrů proti domácímu FC Midtjylland. Utkání se odehraje ve středu od 21:00.

Béčko porazilo Sokolov 5:0. Sima a Křišťan pálili dvakrát

včera
Slávisté navázali na první výhru sezony z minulého kola a na domácím hřišti porazili ještě v minulé sezoně druholigový Sokolov vysoko 5:0. Dvěma góly se prosadil senegalský útočník Abdallah Sima.

Snažím se plnit roli, se kterou jsem přišel

včera
Poprvé v základní sestavě nastoupil proti Slovácku Jan Kuchta, který hned v úvodu zápasu zařídil penaltu. „Jsem za to hrozně šťastný,“ říká.

Další články