ONLINE: Slavia hraje v Liberci s Teclem na hrotu

Slavia se v 25. ligovém kole představí na půdě Slovanu Liberec. Výkop utkání je v 18:00 a sešívanou ofenzivu potáhne od prvních minut Stanislav Tecl.
Trenér Jindřich Trpišovský stále postrádá kvůli zranění Simona Deliho, Ruslana Mingazova, Murise Mešanoviče a Micka van Burena. Karetní trest pak do zápasu nepustí Michala Frydrycha.

Na lavičku už se naopak vrátil Jaromír Zmrhal a po zranění v předcházejícím ligovém duelu s Karvinou se alespoň mezi náhradníky vrací i kapitán Milan Škoda.

Slavia tak začíná v téměř stejné sestavě jako v úterním pohárovém duelu s Mladou Boleslaví, jediná změna je na hrotu útoku, kde Tomáše Necida nahradil Stanislav Tecl.

Základní sestava:
Kolář – Bořil, Jugas, Ngadeu, Flo – Souček – Stoch, Hromada, Hušbauer, Sýkora – Tecl

Lavička náhradníků: Kovář, Sobol, Danny, Zmrhal, Kúdela, Škoda, Necid

Aktuálně

Třetí díl Řečnického klubu s Janem Bořilem

včera
V úterý se můžete těšit na třetí díl Řečnického klubu! Tentokrát bude hostem člen A-týmu Slavie, a to rovnou kapitán Jan Bořil!

Gareth Hughes a Slavia: Blízký vztah na dálku

před 3 dny
„Za Slavií všude jezdíme,“ slibuje jeden z nejznámějších chorálů našich fanoušků. Aby ale za Slavií všude jezdil člověk, jehož domov dělí od Edenu vzdušnou čarou 1300 kilometrů, to už stojí za zvláštní zmínku.

Důvěra je klíčová, shodují se trenéři

27.03.2020
Trenéři Pavel Trávník, jako hlavní trenér, a Jan Bauer, jako jeho asistent, u nejstarší dorostenecké kategorie U19 nyní s hráči musí komunikovat jinak než jsou zvyklí. Shodují se ovšem na tom, že důvěra je v tomto období klíčová.

Další články