ONLINE: Slavia hraje v Olomouci. Necid na lavičce

OLOMOUC/ANDRŮV STADION - Sešívaní vyrazili po reprezentační přestávce na utkání šestého kola do Olomouci. Výkop je v 18:00.
Trenér Jaroslav Šilhavý se pro utkání musí stále obejít bez Simona Deliho. Ten už sice s týmem trénuje naplno, k utkání ale neodcestoval. Drobné zdravotní problémy nepustí do hry Dušana Šventa, Jana Sýkoru ani Dannyho. Jakub Hromada podstoupil v týdnu trhání osmiček a do utkání také nezasáhne.

Do základní sestavy se naopak vrací uzdravení Milan Škoda a Miroslav Stoch, v záloze nastoupí od prvních minut Halil Altintop. Poprvé po návratu je na soupisce Tomáš Necid, ten začne utkání na lavičce.

Základní sestava: Laštůvka – Frydrych, Jugas, Ngadeu, Bořil – Souček – van Buren, Hušbauer, Altintop, Stoch – Škoda

Lavička náhradníků: Kovář, Bílek, Sobol, Rotaň, Mešanovič, Necid, Zmrhal


Aktuálně

Slavia zná los FORTUNA:LIGY

dnes
Sezona 2018/2019 FORTUNA:LIGY je rozlosována. Slavia začíná na půdě Olomouce, podzimní 290. derby pak odehraje na Letné. Poprvé se bude hrát v novém formátu základní části a nadstavby.

U17: Československý pohár pro Slavii!

včera
Povedenou sezonu zakončili mladší dorostenci U17 výhrou v Československém poháru! V něm se sešívaní utkali s vítězem slovenské ligy U17 MŠK Žilina.

Slavia TV: Zranění hráči se zapojují do tréninku

včera
Na konci minulé sezony trápily řadu slávistů zdravotní problémy. Nyní však víceméně všichni trénují s týmem, i když někteří potřebují úlevy.

Další články