ONLINE: Slavia porazila v divokém utkání Krasnodar 5:3

BISCHOFSHOFEN - Slavisté hrají od 17 hodin druhé přípravné utkání, tentokrát proti ruskému FC Krasnodar. Do sestavy poprvé v přípravě nakoukli kapitán Kisel, střelec Mičola nebo útočník Škutka.
FC Krasnodar v minulém roce ruské Premier Ligy skončil na desátém místě. V roce 2011 poprvé postoupil do nejvyšší ruské soutěže a hned ve svém premiérovém ročníku skončil na pátém místě. V kádru má ruský tým tři hráče z Brazílie. 

Sestava Slavia doznala několika změn oproti remízovému utkání s Interem Baku. V brance se představí jednička Kamil Čontofalský, v obraně nastoupí místo Kolaříka Marek Čepelák. Do zálohy se postaví Karol Kisel nebo Tomáš Mičola a v útoku bude operovat Dávid Škutka.

Sešívaní hrají po půli s Krasnodarem 1:1. Gól Slavie zaznamenal Dávid Škutka po krásném centru Čonky. Krasnodaru patřil úvod a závěru poločas, Slavii pak zase střední pasáž.

Sestava Slavie v utkání proti Krasnodaru: Čontofalský - Dostál, Bortel, Čepelák, Čonka - Mičola, Šimeček, Kisel - Hrubý, Koreš - Škutka.

Lavička náhradníků: Nitrianský, Juhar, Zmrhal, Hurka, Bazal, Kolařík, Vondráček, Černý.


Utkání zpoza branky a s ruským komentářem můžete sledovat zde:

Aktuálně

Hrozně moc si titulu cením, hodnotí Souček

včera
Klíčová opora sešívaných v této sezoně Tomáš Souček si na své konto připsal už druhý mistrovský titul. Tentokrát si ale titulu cení mnohem více.

Jsem šťastný, jak jsme se v sezoně prezentovali

včera
Sešívaní díky remíze na hřišti ostravského Baníku získali po roční pauze další ligový titul. „Nebyl to top výkon, věřil jsem ale, že to dotáhneme. Byl jsem klidný,” říká trenér Jindřich Trpišovský.

Kapitán Škoda: Titul je zasloužený

včera
​​„Titul jsme vyhráli zaslouženě," měl po závěrečném hvizdu v Ostravě jasno kapitán Milan Škoda, který si navíc připsal 200. ligový start v sešívaném.

Další články