ONLINE: Slavia porazila v divokém utkání Krasnodar 5:3

BISCHOFSHOFEN - Slavisté hrají od 17 hodin druhé přípravné utkání, tentokrát proti ruskému FC Krasnodar. Do sestavy poprvé v přípravě nakoukli kapitán Kisel, střelec Mičola nebo útočník Škutka.
FC Krasnodar v minulém roce ruské Premier Ligy skončil na desátém místě. V roce 2011 poprvé postoupil do nejvyšší ruské soutěže a hned ve svém premiérovém ročníku skončil na pátém místě. V kádru má ruský tým tři hráče z Brazílie. 

Sestava Slavia doznala několika změn oproti remízovému utkání s Interem Baku. V brance se představí jednička Kamil Čontofalský, v obraně nastoupí místo Kolaříka Marek Čepelák. Do zálohy se postaví Karol Kisel nebo Tomáš Mičola a v útoku bude operovat Dávid Škutka.

Sešívaní hrají po půli s Krasnodarem 1:1. Gól Slavie zaznamenal Dávid Škutka po krásném centru Čonky. Krasnodaru patřil úvod a závěru poločas, Slavii pak zase střední pasáž.

Sestava Slavie v utkání proti Krasnodaru: Čontofalský - Dostál, Bortel, Čepelák, Čonka - Mičola, Šimeček, Kisel - Hrubý, Koreš - Škutka.

Lavička náhradníků: Nitrianský, Juhar, Zmrhal, Hurka, Bazal, Kolařík, Vondráček, Černý.


Utkání zpoza branky a s ruským komentářem můžete sledovat zde:

Aktuálně

Rekordní návštěva na zápase s Bayernem Mnichov

dnes
Středeční bitva slávistek s Bayernem Mnichov přilákala na Sinobo Stadium neuvěřitelných 6 822 diváků. Padl tak český klubový rekord v počtu fanoušků na zápase ženského fotbalu, který překonal čtyři roky starou návštěvu 4 224 diváků na zápase proti Barceloně.

Informace o vstupenkách na Chelsea, předprodej od pondělí

dnes
Ve čtvrtfinále Evropské ligy budeme hrát 11. dubna ve 21:00 s Chelsea. O vstupenky na zápas registrujeme obrovský zájem, přečtěte si informace v článku.

Informace pro fanoušky cestující na venkovní zápas s Chelsea

včera
Ve čtvrtek 18. dubna odehrajeme odvetný zápas Evropské ligy v Londýně. Přečtěte si bližší informace k organizaci utkání a prodeji vstupenek.

Další články