ONLINE: Slavia porazila v divokém utkání Krasnodar 5:3

BISCHOFSHOFEN - Slavisté hrají od 17 hodin druhé přípravné utkání, tentokrát proti ruskému FC Krasnodar. Do sestavy poprvé v přípravě nakoukli kapitán Kisel, střelec Mičola nebo útočník Škutka.
FC Krasnodar v minulém roce ruské Premier Ligy skončil na desátém místě. V roce 2011 poprvé postoupil do nejvyšší ruské soutěže a hned ve svém premiérovém ročníku skončil na pátém místě. V kádru má ruský tým tři hráče z Brazílie. 

Sestava Slavia doznala několika změn oproti remízovému utkání s Interem Baku. V brance se představí jednička Kamil Čontofalský, v obraně nastoupí místo Kolaříka Marek Čepelák. Do zálohy se postaví Karol Kisel nebo Tomáš Mičola a v útoku bude operovat Dávid Škutka.

Sešívaní hrají po půli s Krasnodarem 1:1. Gól Slavie zaznamenal Dávid Škutka po krásném centru Čonky. Krasnodaru patřil úvod a závěru poločas, Slavii pak zase střední pasáž.

Sestava Slavie v utkání proti Krasnodaru: Čontofalský - Dostál, Bortel, Čepelák, Čonka - Mičola, Šimeček, Kisel - Hrubý, Koreš - Škutka.

Lavička náhradníků: Nitrianský, Juhar, Zmrhal, Hurka, Bazal, Kolařík, Vondráček, Černý.


Utkání zpoza branky a s ruským komentářem můžete sledovat zde:

Aktuálně

Muris Mešanovič přestupuje do Mladé Boleslavi

včera
Bosenský útočník půl roku před koncem smlouvy odchází na přestup do Mladé Boleslavi. Slavii tak opouští po třech letech.

První zkušenost se španělským fotbalem

včera
Páteční los osmifinále Evropské ligy přisoudil Slavii španělskou Sevillu. „Myslím si, že pro fanoušky i pro nás je to velký tým, nastupují za něj skvělí hráči," říká trenér Jindřich Trpišovský.

Jugas na hostování do Boleslavi, Sýkora do Liberce

včera
Slavia pouští na hostování do konce sezony bez opce dva hráče z A-týmu. Jakub Jugas bude hostovat v Mladé Boleslavi a Jan Sýkora v Liberci.

Další články