ONLINE: Slavia prohrála v Teplicích. V sestavě Hrubý nebo Ritchie

TEPLICE/NA STÍNADLECH - Slavia pod novým trenérem Alexem Pastoorem hraje od 18:15 v Teplicích. V základní sestavě sešívaných jsou také dva nováčci - Robert Hrubý a Keegan Ritchie.
V brance oproti vítěznému utkání v Teplicích nedošlo ke změně, v základní sestavě se představí opět Kamil Čontofalský. Na levé straně obrany dojde ke změně, premiéru v Gambrinus lize si připíše jihoafrický zadák Keegan Ritchie. Fernando Neves se posune do středu obrany, protože Milana Škodu do utkání nepustí zdravotní problémy.

V záloze musel trenér řešit absenci "vykartovných" Vošahlíka a Pitáka. Poprvé v Gambrinus lize dostává od první minuty šanci záložník Robert Hrubý, který zaujme místo vedle Marcela Gecova. Pod Tomášem Necidem bude ve středu operovat Damien Boudjemaa, na křídlech nastoupí Martin Juhar a Jaromír Zmrhal.

Sestava Slavie: Čontofalský – Dostál, Smejkal, Neves, Ritchie – Gecov, Hrubý – Juhar, Boudjemaa, Zmrhal – Necid.
Aktuálně

Vstupenky na čtvrtfinále MOL Cupu v prodeji

včera
Slavia ve čtvrtfinále MOL cupu přivítá v úterý 2. dubna v 19:20 v Edenu tým MFK Karviná. Majitelé permanentních vstupenek mají na utkání vstup zdarma, ostatní fanoušci si mohou koupit vstupenky v online prodeji a na pokladnách.

Přijeďte na fotbal včas a pomocí MHD!

včera
S blížícími se fotbalovými superduely, které se v Sinobo Stadium v nejbližších týdnech odehrají, pro vás přinášíme souhrn doporučení ohledně dopravy na stadion.

Začal online předprodej vstupenek pro permanentkáře na Chelsea

včera
Ve čtvrtfinále Evropské ligy budeme hrát 11. dubna ve 21:00 s Chelsea. O vstupenky na zápas registrujeme obrovský zájem, přečtěte si informace v článku.

Další články