ONLINE: Slavia prohrála v Teplicích. V sestavě Hrubý nebo Ritchie

TEPLICE/NA STÍNADLECH - Slavia pod novým trenérem Alexem Pastoorem hraje od 18:15 v Teplicích. V základní sestavě sešívaných jsou také dva nováčci - Robert Hrubý a Keegan Ritchie.
V brance oproti vítěznému utkání v Teplicích nedošlo ke změně, v základní sestavě se představí opět Kamil Čontofalský. Na levé straně obrany dojde ke změně, premiéru v Gambrinus lize si připíše jihoafrický zadák Keegan Ritchie. Fernando Neves se posune do středu obrany, protože Milana Škodu do utkání nepustí zdravotní problémy.

V záloze musel trenér řešit absenci "vykartovných" Vošahlíka a Pitáka. Poprvé v Gambrinus lize dostává od první minuty šanci záložník Robert Hrubý, který zaujme místo vedle Marcela Gecova. Pod Tomášem Necidem bude ve středu operovat Damien Boudjemaa, na křídlech nastoupí Martin Juhar a Jaromír Zmrhal.

Sestava Slavie: Čontofalský – Dostál, Smejkal, Neves, Ritchie – Gecov, Hrubý – Juhar, Boudjemaa, Zmrhal – Necid.
Aktuálně

TOTÁLNÍ SEZONA! Znovu celé léto na Slavia TV!

dnes
Slavia má za sebou možná vůbec nejlepší sezonu v novodobé klubové historii, což si žádá netradiční zpracování. Slavia TV tak během léta přinese unikátní seriál s pohledem do zákulisí A-týmu. Je tady TOTÁLNÍ SEZONA!

Jiří Bílek o nově složeném B-týmu

dnes
Jiří Bílek představil v rozhovoru ambice a filozofii, se kterým půjde nově vzniklý B-tým do ČFL. „Jsme primárně rezervní tým a případný postup by byl strategický krok kupředu," hlásí člen sportovního vedení klubu, do jehož kompetencí právě B-tým, který v pondělí zahájil také přípravu, spadá.

FORTUNA:LIGA 2019/2020: Start ve Zlíně, derby ke konci září

včera
Rozlosování zápasů základní části FORTUNA:LIGY určilo soupeře Slavie pro ročník 2019/20.

Další články