ONLINE: Slavia vstupuje do sezony proti Baníku!

SYNOT TIP ARENA/EDEN - 48 dní, nebo chcete-li 1152 hodin bez ligového fotbalu je u konce. Slavia od 20:15 hostí v Edenu Baník Ostrava.
Sešívaní jdou do zápasu s jasným úkolem, protože chtějí po pěti letech konečně vyhrát úvodní utkání sezony. Do Edenu přijel Baník Ostrava, který Slavii v loňském ročníku sebral čtyři body. 

Před utkáním se se Slavií rozloučí dnes už legendární obránce David Hubáček a samozřejmě Slavia s ním. V sestavě Slavie oproti generálce proti Mostu nenastala žádná změna. Letní posily Radek Černý a Vojtěch Štěpán jsou připravené na lavičce.

Sestava Slavie: Čontofalský - Nitrianský, Petrák, Bortel, Čonka - Gecov - Kisel, Zmrhal - Mičola, Škoda, Juhar. 

Lavička: Černý - Koreš, Kolařík, Hurka, Štěpán, Fenin, Škutka.

ONLINE REPORTÁŽ V RÁMCI SLAVIA.CZ SLEDUJTE ZDE.

Aktuálně

Ve zkráceném tréninkovém utkání zazářil Plavšić

včera
Slávisté ve čtvrtek odehráli druhé tréninkové utkání na soustředění v Portugalsku. V šedesátiminutovém duelu se zaskvěl zejména Srdjan Plavšić.

​Únor bude hodně ostrý. Vítání nováčků jsem si užil

včera
​Aleš Mandous se v Portugalsku ohlédl za výjimečným podzimem v jeho podání, soutěživostí, která pohání brankářský tým Slavie, vítání nováčků i svých osobních cílech do jarní části sezony.

TOTÁLN! HATTRICK. Všechny díly na Slavia TV

před 2 dny
Prožijte nezapomenutelný ročník 2020/21 ještě jednou! Pětidílný seriál TOTÁLN! HATTRICK má za sebou všech pět epizod. Připomeňte si je v článku.

Další články