ONLINE: Slávistky hrají proti Bayernu Mnichov

Od 18:30 sehraje slávistický tým žen v Praze první čtvrtfinálové utkání UWCL proti Bayernu Mnichov.

Hlavní trenér Pavel Medynský se v utkání prvního čtvrtfinále Ligy mistryň proti ženskému výběru Bayernu Mnichov nemohl spolehnout kvůli zraněním na služby Terezy Krejčiříkové, Veroniky Pincové a Adély Machutkové. Na poslední chvíli onemocněla také Kamila Dubcová.

Do branky se tak postavila tradiční gólmanská jednička Barbora Votíková a od prvních minut její branku chránila obrana složená z Evy Bartoňové, Diany Bartovičové, Melisy Hasanbegovićové a Kylly Sjomanové. Pozici defenzivního štítu obsadila Kamila Dubcová a před ní do zálohy od prvních minut vyběhla čtveřice ve složení Petra Divišová, Kateřina Svitková, Tereza Szewieczkova a Jitka Chlastáková. V útoku se jako osamocený hrot objevila Ashley Herndonová.

Sestava: Votíková – Bartoňová, Bartovičová, Hasanbegovićová, Sjomanová – Dubcová  – Divišová, Svitková, Szewieczkova, Chlastáková – Herndonová
Náhradníci: Dědinová, Pěničková, Chlastáková, Veselá, Lukášová, Černá, Jarchovská

Utkání se odehraje od 18:30 na Sinobo Stadium a pro permanentkáře je vstup na zápas ZDARMA! #spolufandimeholkam