ONLINE: Souboj mistra a lídra od 18:00 v Edenu

Eden hostí od 18:00 v rámci 13. kola FORTUNA:LIGY souboj úřadujícího mistra ligy s vedoucím týmem tabulky, Viktorií Plzeň.

Oproti vítěznému utkání se Sigmou Olomouc udělal trenér Jindřich Trpišovský pro utkání s Viktorií Plzeň tři změny v základní sestavě. Místo Oscara Dorleyho, kterého do hry nevpustí zranění z minulého kola, nastupuje na levém beku netradičně Lukáš Masopust. Od úvodních minut pak v záloze místo Daniela Samka začíná Ondřej Lingr, místo Ivana Schranze, který na poslední chvíli vypadl z osobních důvodů, pak nastoupí Ubong Ekpai.

Kromě zmíněného Oscara Dorleyho, Ivana Schranze a dlouhodobě zraněných Davida Hovorky a Lukáše Provoda chybí ze zdravotních důvodů Ondřej Kúdela, Stanislav Tecl, Tomáš Holeš a Jan Bořil. Naopak Ladislav Takács už ve výčtu zraněných hráčů nefiguruje, po zranění je už k dispozici na lavici náhradníků.

Zápas začíná v 18:00 a v přímém přenosu ho odvysílá O2 TV Sport.

Sestava: Mandous – Bah, Ousou, Kačaraba, Masopust – Hromada, Ševčík – Ekpai, Lingr, Olayinka – Kuchta
Lavička: Kolář, Plavšič, Stanciu, Samek, Krmenčík, Takács, Traoré

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste osobně v Edenu a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

TOTÁLN! HATTRICK. Všechny díly na Slavia TV

včera
Prožijte nezapomenutelný ročník 2020/21 ještě jednou! Pětidílný seriál TOTÁLN! HATTRICK má za sebou všech pět epizod. Připomeňte si je v článku.

Forma? O tu strach nemám. Chci být dál přínosem

před 2 dny
Na startu roku 2022 prodělal covid, za spoluhráči do Portugalska přicestoval v sobotu. „Jsem moc rád, že tady můžu konečně být,“ těší Alexandera Baha.

Registrace na letní fotbalový kemp 2022 pro ročník 2009

před 3 dny
Díky velkému zájmu jsou kapacity slávistického letního fotbalového kempu vyčerpány. Jediná volná místa zbývají na kempu pro hráče ročníku 2009, na který je stále možnost se přihlásit.

Další články