ONLINE: Vršovické derby je tady! Mešanovič hlásí návrat

Od 18:00 hrají slávisté v Edenu s Bohemians Praha. Pouhé dva dny měli sešívaní na to, aby se připravili na vršovické derby.

Sestava Slavie doznala několika kosmetických změn. Na levé straně obrany nastupuje od úvodních minut Jaroslav Zelený, zbytek zadní řady je ve stejném složení, jako v minulých zápasech.

Do základu se vrací rumunský záložník Alexandru Baluta, který nastoupí na pozici pod útočníkem Stanislavem Teclem. Na křídlech pak budou operovat Jaromír Zmrhal a Miroslav Stoch. Ve středu zálohy doplní Balutu Hušbauer a Souček.

Velký návrat do nominace pro soutěžní utkání dnes hlásí Muris Mešanovič. Přesně po roce a třech dnech bude připraven k zápasu Slavie po dvou těžkých zraněních. Naopak na lavičce dnes bude chybět vedoucí týmu Stanislav Vlček, který si odpykává trest od disciplinární komise LFA. Místo něj tak funkci vedoucího vykoná asistent Jaroslav Köstl.

Seznam hráčů, kteří nejsou k utkání k dispozici kvůli zdravotním problémům, zůstává nadále dlouhý: Deli, Jugas, Pokorný, Alvir, Hromada, Olayinka, Sýkora, Škoda, van Buren.

Sestava Slavie: Kolář - Coufal, Kúdela, Ngadeu, Zelený - Hušbauer, Souček - Stoch, Baluta, Zmrhal - Tecl

Lavička náhradníků: Kovář, Matoušek, Bořil, Mešanovič, Frydrych, Traoré, Valenta

ONLINE REPORTÁŽ Z EDENU ČTĚTE NA SLAVIA.CZ ZDE

Aktuálně

Slávisté uspěli na prestižním turnaji v Číně

včera
Tým složený z hráčů U19 a U17 se zúčastnil prestižního turnaje v Pekingu. Mladí slávisté obsadili v nabité konkurenci světových fotbalových klubů páté místo.

Po sezoně snů bereme Ligu mistrů jako příležitost

před 2 dny
Na tiskové konferenci u příležitosti zahájení letní přípravy před sezonou 2019/20 nechyběl ani předseda představenstva Jaroslav Tvrdík.

Jsem připravený tvrdě pracovat a bojovat o pozici

před 2 dny
K týmu Slavie se připojil i bahrajnský útočník Júsuf Hilál, který jarní část sezony strávil na hostování. „Těším se na práci v tak velkém klubu, jako je Slavia," hlásí urostlý střelec.

Další články