ONLINE: Vršovické derby je tady! Mešanovič hlásí návrat

Od 18:00 hrají slávisté v Edenu s Bohemians Praha. Pouhé dva dny měli sešívaní na to, aby se připravili na vršovické derby.

Sestava Slavie doznala několika kosmetických změn. Na levé straně obrany nastupuje od úvodních minut Jaroslav Zelený, zbytek zadní řady je ve stejném složení, jako v minulých zápasech.

Do základu se vrací rumunský záložník Alexandru Baluta, který nastoupí na pozici pod útočníkem Stanislavem Teclem. Na křídlech pak budou operovat Jaromír Zmrhal a Miroslav Stoch. Ve středu zálohy doplní Balutu Hušbauer a Souček.

Velký návrat do nominace pro soutěžní utkání dnes hlásí Muris Mešanovič. Přesně po roce a třech dnech bude připraven k zápasu Slavie po dvou těžkých zraněních. Naopak na lavičce dnes bude chybět vedoucí týmu Stanislav Vlček, který si odpykává trest od disciplinární komise LFA. Místo něj tak funkci vedoucího vykoná asistent Jaroslav Köstl.

Seznam hráčů, kteří nejsou k utkání k dispozici kvůli zdravotním problémům, zůstává nadále dlouhý: Deli, Jugas, Pokorný, Alvir, Hromada, Olayinka, Sýkora, Škoda, van Buren.

Sestava Slavie: Kolář - Coufal, Kúdela, Ngadeu, Zelený - Hušbauer, Souček - Stoch, Baluta, Zmrhal - Tecl

Lavička náhradníků: Kovář, Matoušek, Bořil, Mešanovič, Frydrych, Traoré, Valenta

ONLINE REPORTÁŽ Z EDENU ČTĚTE NA SLAVIA.CZ ZDE

Aktuálně

U16: Dorostence čeká prestižní turnaj

před 2 dny
Nejmladší dorostenecký tým odcestoval do chorvatského města Novigrad, kde na sešívané čeká Istria Youth Cup 2018.

Pohárová premiéra za A-tým kapitána U19 Tomáše Vlčka

13.10.2018
Hned několik debutů bylo k vidění v utkání MOL Cupu proti Ústí nad Labem. Jedním z nich byl první start stopera Tomáše Vlčka ze staršího dorostu Slavie. „Celý zápas jsem přemýšlel nad tím, co bude, když půjdu na hřiště,“ vzpomíná na svou premiéru v A-týmu kapitán U19, který proti Ústí naskočil na poslední minuty.

Výsledky mládeže: Žáci bez inkasované branky

11.10.2018
Starší žáci U15 a U14 v Mladé Boleslavi ani jednou neinkasovali a zvítězili 3:0 a 1:0. Tým U13 pak obsadil první příčku v turnaji Premier Cup.

Další články