ONLINE: Vršovické derby je tady! Mešanovič hlásí návrat

Od 18:00 hrají slávisté v Edenu s Bohemians Praha. Pouhé dva dny měli sešívaní na to, aby se připravili na vršovické derby.

Sestava Slavie doznala několika kosmetických změn. Na levé straně obrany nastupuje od úvodních minut Jaroslav Zelený, zbytek zadní řady je ve stejném složení, jako v minulých zápasech.

Do základu se vrací rumunský záložník Alexandru Baluta, který nastoupí na pozici pod útočníkem Stanislavem Teclem. Na křídlech pak budou operovat Jaromír Zmrhal a Miroslav Stoch. Ve středu zálohy doplní Balutu Hušbauer a Souček.

Velký návrat do nominace pro soutěžní utkání dnes hlásí Muris Mešanovič. Přesně po roce a třech dnech bude připraven k zápasu Slavie po dvou těžkých zraněních. Naopak na lavičce dnes bude chybět vedoucí týmu Stanislav Vlček, který si odpykává trest od disciplinární komise LFA. Místo něj tak funkci vedoucího vykoná asistent Jaroslav Köstl.

Seznam hráčů, kteří nejsou k utkání k dispozici kvůli zdravotním problémům, zůstává nadále dlouhý: Deli, Jugas, Pokorný, Alvir, Hromada, Olayinka, Sýkora, Škoda, van Buren.

Sestava Slavie: Kolář - Coufal, Kúdela, Ngadeu, Zelený - Hušbauer, Souček - Stoch, Baluta, Zmrhal - Tecl

Lavička náhradníků: Kovář, Matoušek, Bořil, Mešanovič, Frydrych, Traoré, Valenta

ONLINE REPORTÁŽ Z EDENU ČTĚTE NA SLAVIA.CZ ZDE

Aktuálně

V úterý autogramiáda nových posil

před 2 dny
Sešívaný podzim nekončí pondělním 19. kolem na půdě Jablonce. O den později se sejdeme opět v Edenu!

Nervozita? Spadla ze mě, jak rozhodčí pískl do píšťalky

před 2 dny
Jaroslav Zelený nastoupil proti Zenitu ke svému premiérovému utkání v Evropské lize. „Jsem rád, že jsem hrál od začátku, nejvíce mě ale těší postup," říká sešívaný bek.

Cítil jsem z týmu obrovské odhodlání, řekl Trpišovský

před 2 dny
Po výhře nad Zenitem slaví sešívaní postup do jarní části Evropské ligy: „Když budu mluvit za sebe, tak to beru jako velký úspěch," řekl po postupu trenér Jindřich Trpišovský,

Další články