ONLINE: Vršovické derby je tady! Mešanovič hlásí návrat

Od 18:00 hrají slávisté v Edenu s Bohemians Praha. Pouhé dva dny měli sešívaní na to, aby se připravili na vršovické derby.

Sestava Slavie doznala několika kosmetických změn. Na levé straně obrany nastupuje od úvodních minut Jaroslav Zelený, zbytek zadní řady je ve stejném složení, jako v minulých zápasech.

Do základu se vrací rumunský záložník Alexandru Baluta, který nastoupí na pozici pod útočníkem Stanislavem Teclem. Na křídlech pak budou operovat Jaromír Zmrhal a Miroslav Stoch. Ve středu zálohy doplní Balutu Hušbauer a Souček.

Velký návrat do nominace pro soutěžní utkání dnes hlásí Muris Mešanovič. Přesně po roce a třech dnech bude připraven k zápasu Slavie po dvou těžkých zraněních. Naopak na lavičce dnes bude chybět vedoucí týmu Stanislav Vlček, který si odpykává trest od disciplinární komise LFA. Místo něj tak funkci vedoucího vykoná asistent Jaroslav Köstl.

Seznam hráčů, kteří nejsou k utkání k dispozici kvůli zdravotním problémům, zůstává nadále dlouhý: Deli, Jugas, Pokorný, Alvir, Hromada, Olayinka, Sýkora, Škoda, van Buren.

Sestava Slavie: Kolář - Coufal, Kúdela, Ngadeu, Zelený - Hušbauer, Souček - Stoch, Baluta, Zmrhal - Tecl

Lavička náhradníků: Kovář, Matoušek, Bořil, Mešanovič, Frydrych, Traoré, Valenta

ONLINE REPORTÁŽ Z EDENU ČTĚTE NA SLAVIA.CZ ZDE

Aktuálně

Černý a Střihavka: Vzpomínky na poslední pohárové jaro

včera
Na poslední jarní vystoupení Slavie v evropských pohárech z roku 2008 vzpomínají David Střihavka a Radek Černý.

Posila slávistek Franny Černá!

včera
Slávistky vítají novou posilu. Do konce sezony přichází z chicagské DePaul University talentovaná útočnice, Franny Černá!

Do Belgie v červenobílém!

včera
Velké překvapení čekalo nejen na hřáče při úterním odletu do Belgie. U terminálu 3 Letiště Václava Havla bylo totiž na cestu připraveno letadlo v klubovém designu.

Další články