ONLINE: od 16:00 doma proti Mladé Boleslavi

V prvním zápase po restartu se Slavia utká s Mladou Boleslaví. V základní sestavě zůstávají Sima i Kuchta.

Po restartu FORTUNA:LIGY nastoupí Slavia v domácím zápase proti Mladé Boleslavi. Trenér Jindřich Trpišovský posílá do zápasu téměř stejnou sestavu jako ve čtvrtek proti Nice až na jednu změnu – na postu Ondřeje Lingra nastupuje Nico Stanciu, který minule chyběl kvůli narození dcery. Po dobrém výkonu a gólu proti Nice si místo v základní sestavě udrželi devatenáctiletý Abdallah Sima a Jan Kuchta, který vstřelil dva góly. 

I pro tento zápas  bohužel ze zdravotních důvodů chybí Lukáš Provod, Ondřej Kúdela, Ondřej Karafiát, Jan Bořil, Tomáš Malínský a Přemysl Kovář. Jan Stejskal nemůže nastoupit kvůli pravidlům hostování. Na lavičce náhradníků je k dispozici Laco Takács i Ondřej Lingr.

Utkání odvysílá v přímém přenosu O2 TV, studio startuje v 15:30.

Sestava: Kolář – Masopust, Hovorka, Zima, Oscar – Ševčík, Holeš – Sima, Stanciu, Olayinka – Kuchta
Lavička: Vágner, Tecl, Takács, Traoré, Lingr, Musa, Jurásek 

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Hvězdy Haify: Kapitán Amerika i světoběžník ze Surinamu

dnes
Slávisty ve čtvrtek čeká třetí kolo Evropské konferenční ligy na půdě izraelského Maccabi Haifa. Na koho si sešívaní musí dát největší pozor?

Směr Izrael. Slávisté odletěli na utkání s Haifou

včera
Sešívaní odlétají do izraelské Haify, kde ve čtvrtek odehrají utkání Evropské konferenční ligy proti tamnímu Maccabi. Před odletem vyhlížel zápas Ubong Ekpai a Zdeněk Houštecký.

Maccabi Haifa: Šampionem po deseti letech

včera
Ve čtvrtek v 18:45 nastoupí sešívaní k třetímu utkání základní skupiny E Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Představení úřadujícího izraelského šampiona naleznete v našem článku.

Další články