ONLINE: od 16:00 doma proti Pardubicím

Slavia se v rámci 19. kola FORTUNA:LIGY utká na domácí půdě s Pardubicemi v sobotu od 16:00.

Trenér Jindřich Trpišovský udělal oproti poslednímu utkání s Příbramí dvě změny. Simon Deli, který minule naskočil do zápasu z lavičky, nahradí v obraně Davida Zimu. Místo Jana Bořila na levé straně obrany začne Oscar Dorley.

Obrannou čtveřici doplní zprava Alexander Bah a Ondřej Kúdela. Na pozici defenzivních štítů opět hrají Tomáš Holeš s Lukášem Provodem. V útočném záložním triu tradičně začnou Abdallah Sima, Nicolae Stanciu a Peter Olayinka. V útoku nastoupí Jan Kuchta.

Ze zdravotních důvodů nebudou pro utkání k dispozici Petr Ševčík, Júsuf Hilál, Mick van Buren, Stanislav Tecl a David Hovorka.

V přímém přenosu zápas odvysílá stanice O2 TV Sport, studio začíná v 15:30.

Sestava: Kolář – Bah, Kúdela, Deli, Dorley – Holeš, Provod – Sima, Stanciu, Olayinka – Kuchta

Lavička: Kovář, Zima, Bořil, Traoré, Masopust, Lingr

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

B-tým: Sešívaní neudrželi vedení a v Písku těsně prohráli

dnes
Mladí slávisté podlehli v předposledním zápase podzimní části sezony domácímu Písku těsně 1:2. Jedinou branku sešívaných vstřelil Adam Toula, vyrovnávací branku soupeře měl na svědomí bývalý slávista Štěpán Koreš.

Informace k prodeji vstupenek na utkání s Maccabi Haifa

dnes
Slavia se 4. 11. představí na domácí půdě ve čtvrtém utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Všichni permanentkáři a Edenkáři si budou moci pořídit vstupenky v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky do Budějovic

dnes
V neděli 24. října pojede Slavia na venkovní zápas do Českých Budějovic. Přečtěte si informace k výjezdu pro fanoušky.

Další články