ONLINE: od 18:00 proti Zlínu

Slavia se v rámci dohrávky 12. kola FORTUNA:LIGY představí na hřišti Zlínu.

Trenér Jindřich Trpišovský udělal v základní sestavě dvě změny oproti víkendovému utkání v Karviné. V bráně začne Ondřej Kolář. Na pravé obraně místo Lukáše Masopusta nastoupí Alexander Bah, zbytek obranné čtveřice tvoří Ondřej Kúdela, David Hovorka a Jan Bořil. Defenzivní záložníci budou stejně jako minule Tomáš Holeš s Lukášem Provodem. V útočném záložním triu startuje Abadallah Sima, Nicolae Stanciu a Peter Olayinka, který nahradí Oscara Dorleyho. V útoku tradičně nastupuje Jan Kuchta.

Ze zdravotních důvodů nebudou pro utkání k dispozici Petr Ševčík, Stanislav Tecl, Mick van Buren, Júsuf Hilál, David Zima a Lukáš Masopust, který si přivodil lehké zranění v zápase proti Karviné.

V přímém přenosu zápas odvysílá stanice O2 TV Sport, studio začíná v 17:40.

Sestava: Kolář – Bah, Kúdela, Hovorka, Bořil – Holeš, Provod, Sima, Stanciu, Olayinka – Kuchta
Lavička: Kovář, Oscar, Hromada, Traoré, Kačaraba, Lingr, Musa

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

B-tým: Sešívaní neudrželi vedení a v Písku těsně prohráli

dnes
Mladí slávisté podlehli v předposledním zápase podzimní části sezony domácímu Písku těsně 1:2. Jedinou branku sešívaných vstřelil Adam Toula, vyrovnávací branku soupeře měl na svědomí bývalý slávista Štěpán Koreš.

Informace k prodeji vstupenek na utkání s Maccabi Haifa

dnes
Slavia se 4. 11. představí na domácí půdě ve čtvrtém utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Všichni permanentkáři a Edenkáři si budou moci pořídit vstupenky v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky do Budějovic

dnes
V neděli 24. října pojede Slavia na venkovní zápas do Českých Budějovic. Přečtěte si informace k výjezdu pro fanoušky.

Další články