ONLINE: od 18:30 doma první zápas roku proti Olomouci

Slavia začne rok 2021 domácím ligovým utkáním proti Sigmě Olomouc v sobotu od 18:30.

Slavia po velice krátké a netradiční zimní pauze přivítá nový rok zápasem v Edenu proti Sigmě Olomouc. V bráně začne tradičně Ondřej Kolář, stoperskou dvojici tvoří Ondřej Kúdela s Davidem Hovorkou, který se už stihl vrátit po zranění. Na pravé straně obrany nastoupí nová posila z Dánska, Alexander Bah. Na levé straně bude operovat Jan Bořil. Na pozici defenzivních štítů budou hrát Oscar Dorley s Jakubem Hromadou, který se vrátil z hostování z Liberce. Ofenzivní trojici záložníků tvoří Abdallah Sima, Nicolae Stanciu a Lukáš Provod. V útoku začne Jan Kuchta.

Kvůli zdravotním problémům nebudou k dispozici Petr Ševčík, Tomáš Holeš, David Zima, Ibrahim Traoré, Peter Olayinka a Ondřej Lingr. Kvůli nasbíraným žlutým kartám nemůže nastoupit ani Lukáš Masopust.

Zápas odvysílá v přímém přenosu O2 TV Sport.

Sestava: Kolář – Bah, Kúdela, Hovorka, Bořil – Hromada, Oscar – Sima, Stanciu, Provod – Kuchta
Lavička: Kovář, Tecl, Van Buren, Beran, Júsuf, Kačaraba, Musa

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Rangers FC: Ze dna k titulu po deseti letech

včera
Slávisté ve čtvrtek vyzvou skotské Rangers, kteří o víkendu oslavili první titul po deseti letech. Celek z Glasgow má jednu z nejbohatších historií ve světovém fotbale.

Výhra se štěstím, z převahy jsme měli vytěžit víc

před 2 dny
Jindřich Trpišovský po vybojovaném vítězství nad Baníkem Ostrava hledal příčiny nervózní druhé půle a ocenil výkon nově složené stoperské dvojice i Lukáše Masopusta.

Tři body jsou naše, druhá půle je velkou výstrahou

před 2 dny
Jan Bořil dovedl svůj tým proti Baníku Ostrava k výhře. Po závěrečném hvizdu ale úsměvy nerozdával. „Ve druhé půli jsme nehráli týmově. Museli jsme si to v kabině vyříkat,“ přiblížil chvilky po zápase kapitán sešívaných.

Další články