Od 14:00 proti Spartě

Fotbalistky Slavie čeká třetí derby sezony. Poslední vzájemný zápas vyhrály slávistky na domácí půdě 2:0. Utkání můžete sledovat www.live.sparta.cz

Branku bude střežit Barbora Votíková, na pravé straně obrany bude pracovat Denisa Veselá, levou stranu obstará Gabriela Šlajsová. Ve středu obrany nastoupí klasická dvojice Simona Necidová s Dianou Bartovičovou. Pozici defenzivního štítu zajistí Klára Cahynová, před ní budou fungovat Martina Šurnovská a Mia Persson. Na stránkách zálohy bude Franny Černá a Petra Divišová. Na hrotu nastoupí aktuálně nejlepší střelkyně týmu Tereza Kožárová.

Sestava: Votíková, Veselá, Necidová, Šlajsová, Cahynová, Krejčiříková, Šurnovská, Černá, Kožárová, Divišová

Lavička: Lukášová, Bendová, Khýrová, Huvarová, Pierre-Lous, Persson

Aktuálně

V neděli od 19:00 v Ďolíčku proti Bohemians

včera
Tři dny po vítězném vstupu do Evropské konferenční ligy čeká sešívané další ligový duel. V Ďolíčku odehrají vršovické derby proti Bohemians, kterým patří v tabulce sedmá příčka a aktuálně drží sérii dvou vítězství v řadě.

Informace k zápasu MOL Cupu ve Velvarech

včera
22. září hraje Slavia zápas MOL Cupu ve Velvarech. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Vstupenky do Rotterdamu jsou v předprodeji

včera
Druhý zápas ve skupině E Konferenční ligy odehraje Slavia v Rotterdamu. Vstupenky jsou v předprodeji pro permanentkáře, členy Odboru přátel a Fanklubu. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Další články