Od 14:30 derby žen v Edenu!

Od 14:30 odehrají slávistky v rámci 9. kola 1.ligy žen utkání na domácím hřišti v Edenu proti rivalovi ze Sparty.

Slávistky změří síly se svými rivalkami v této sezóně podruhé. Momentálně jsou naše děvčata po osmi kolech v čele tabulky s náskokem tří bodů. První napínavý duel vyhrály slávistky na půdě soupeře 2:1, kdy se prosadila Tereza Kožárová a vítěznou branku vstřelila Kateřina Svitková. Přijďte podpořit naše slávistky od 14:30 do tréninkového centra Eden na hřiště T1, hned vedle Sinobo Stadium.  

„Na derby se opravdu těším, je to pro nás jeden z vrcholů podzimní části. Doufám že se budeme prezentovat naší technickou hrou a nedáme Spartě ani centimetr na hřišti zadarmo. Ráda bych pozvala fanoušky na nejlepší zápas co v lize můžou vidět, doufám že nám pomůžou dostat ze sebe to nejlepší„ komentuje před zápasem střelkyně týmu Tereza Kožárová.

Pocity před zápasem přidala i Simona Necidová „Na derby se těším tak jako na každý zápas. Vždy chceme na hřišti odevzdat maximum a předvést to, na čem pracujeme v tréninku. Doufám, že nás přijde na domácí zápas podpořit hodně lidí a my je za to odměníme pohledným fotbalem s vítězným koncem“.

Aktuálně

FOTO: Slavia se připravuje na poslední zápas roku

včera
Sešívané, které čeká poslední zápas kalendářního roku 2019 proti Českým Budějovicím, zastihlo při pátečním tréninku husté sněžení.

Informace k poslednímu zápasu letošního roku!

včera
Přijďte do Edenu na rozloučení se SUPER podzimem a na poslední zápas roku 2019! V neděli 15. prosince je na programu utkání 20. kola FORTUNA:LIGY mezi Slavií a Českými Budějovicemi.

Zelený život ovládne poslední podzimní ligové kolo

před 2 dny
Fotbal pro všechny děti a bez omezení. Tak by se dala přeložit iniciativa Ligové fotbalové asociace a všech ligových klubů pod hlavičkou Nadačního fondu Zelený život. Závěr podzimní části FORTUNA:LIGY se převlékne do zelena. Dvacáté ligové kolo bude totiž patřit Nadačnímu fondu Ligové fotbalové asociace Zelený život, který podporuje mladé fotbalisty a fotbalistky ze sociálně slabších rodin ve věku 5 - 15 let.

Další články