Od 14:30 derby žen v Edenu!

Od 14:30 odehrají slávistky v rámci 9. kola 1.ligy žen utkání na domácím hřišti v Edenu proti rivalovi ze Sparty.

Slávistky změří síly se svými rivalkami v této sezóně podruhé. Momentálně jsou naše děvčata po osmi kolech v čele tabulky s náskokem tří bodů. První napínavý duel vyhrály slávistky na půdě soupeře 2:1, kdy se prosadila Tereza Kožárová a vítěznou branku vstřelila Kateřina Svitková. Přijďte podpořit naše slávistky od 14:30 do tréninkového centra Eden na hřiště T1, hned vedle Sinobo Stadium.  

„Na derby se opravdu těším, je to pro nás jeden z vrcholů podzimní části. Doufám že se budeme prezentovat naší technickou hrou a nedáme Spartě ani centimetr na hřišti zadarmo. Ráda bych pozvala fanoušky na nejlepší zápas co v lize můžou vidět, doufám že nám pomůžou dostat ze sebe to nejlepší„ komentuje před zápasem střelkyně týmu Tereza Kožárová.

Pocity před zápasem přidala i Simona Necidová „Na derby se těším tak jako na každý zápas. Vždy chceme na hřišti odevzdat maximum a předvést to, na čem pracujeme v tréninku. Doufám, že nás přijde na domácí zápas podpořit hodně lidí a my je za to odměníme pohledným fotbalem s vítězným koncem“.

Aktuálně

B-tým: V Písku výhra po penaltách

včera
Cestu Metal Conexion Cup Letní ligou uzavřela rezerva Slavie výhrou po pokutových kopech na půdě Písku.

Výdej vstupenek na derby odstartuje ve čtvrtek 2. 7. ve 14 hodin

včera
Vstupenku na poslední zápas finále FORTUNA:LIGY proti Spartě budou moci získat permanentkáři, kteří nenavštívili domácí zápasy s Plzní nebo s Jabloncem.

B-tým čeká poslední zápas Letní ligy

před 2 dny
Ve středu zavítá sešívané béčko do Písku na poslední utkání METAL CONEXION CUPU Letní ligy 2020.

Další články