Od 20:00 doma proti Jablonci, chybí Petr Ševčík

Od 20:00 se v rámci 26. kola FORTUNA:LIGY utkají sešívaní doma bez podpory diváků s Jabloncem.

V prvním domácím utkání po obnovení ligy přivítají sešívaní v rámci 26. kola FORTUNA:LIGY třetí tým tabulky z Jablonce. Kvůli opatřením v souvislosti s epidemií koronaviru ovšem bez tradiční podpory červenobílých fanoušků.

Trenérovi Jindřichu Trpišovskému není kromě dlouhodobě zraněného Davida Hovorky a Petera Olayinky k dispozici také střelec vítězné branky z minulého kola Petr Ševčík, kterého do utkání nepustí zdravotní problémy ze zápasu v Mladé Boleslavi. V průběhu minulého kola musel kvůli zranění kotníku odstoupit i Ibrahim Traoré, který tak utkání proti Jablonci začne jen na lavici náhradníků. Jeho místo v základní sestavě zaujme Ladislav Takács, místo po Petru Ševčíkovi na levé straně záložní řady pak zaplní Lukáš Provod.

Utkání odvysílá v přímém přenosu O2 TV Sport. Studio začíná už v 19:30.

Sestava: Ondřej Kolář – Vladimír Coufal, Ondřej Kúdela, David Zima, Jan Bořil – Ladislav Takács, Tomáš Holeš – Lukáš Masopust, Nicolae Stanciu, Lukáš Provod – Stanislav Tecl
Lavička: Přemysl Kovář, Patrik Hellebrand, Oscar Dorley, Ibrahim Traoré, Michal Frydrych, Júsuf Hilál, Petar Musa

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Plně se musíme soustředit na nedělní zápas. Jiný lék není

dnes
Sešívaní padli po sporném rozhodnutí sudího na hřišti Midtjyllandu. ​„Říkal jsem sudímu, jak je to pro nás důležité, ať se jde podívat. Řekl mi, že věří VARu,“ říká Jindřich Trpišovský.

Je to obrovské zklamání, říká Ondřej Kolář

včera
Nejprve pokutový kop Kaby zneškodnil, VAR ale poté nařídil opakování penalty: „Dával jsem si na to pozor, jsem přesvědčený, že jsem krok dopředu neudělal," říká brankář Ondřej Kolář.

Myslel jsem, že v Lize mistrů se tohle nemůže stát

včera
​Jan Bořil byl po odvetě play off Ligy mistrů velmi zklamaný. „Byla penalta, Koli to krásně chytil, co se stalo pak ani nechci komentovat, je to hrůza," mrzí kapitána sešívaných.

Další články