Odměna za loňský rok. Dokázal jsem si, že na to mám

Tomáš Holeš hovořil v rozhovoru po prodloužení smlouvy o svých pocitech, snaze navázat na loňský fenomenální ročník i aklimatizaci na soustředění v portugalském Algarve.

Se Slavií jste prodloužil smlouvu do roku 2026, jak se cítíte?
„Jsem moc šťastný, že mi vedení klubu důvěřuje a nabídlo mi nový kontrakt. Rád jsem ho přijal, jsem ve Slavii spokojený. Za dva a půl roku jsem si k ní vybudoval silný vztah. Stejně tak k lidem ve vedení a k fanouškům. Jsem moc rád, že tady budu dál působit."

Berete to zčásti i jako odměnu za loňský ročník, který byl z klubového i vašeho osobního hlediska fantastický?
„Je to tak. Jako tým jsme dokázali velké věci a já osobně jsem prožil asi nejlepší sezonu v kariéře. Takže ano, beru to jako takovou odměnu."

Vnímáte, že prodloužení smlouvy o čtyři roky stejně jako vaše loňské výkony sebou ponesou zvýšený tlak?
„Asi ano. Pořád ale máme ty nejvyšší cíle, budu se snažit je naplnit, to je pro mě ten největší závazek. Není jednoduché hrát v tak velkém klubu, ale dokázal jsem si, že na to mám. Chci předvědět takové výkony, jako doposud."

Jak jste vůbec strávil vánoční pauzu, načerpal jste síly?
„Pauza trvala čtrnáct dní, za mě je to dostačující volno. Věnoval jsem ho hlavně své rodině, svojí ženě a dcerce. Objeli jsme všechny příbuzné a zajeli jsme si i na takovou krátkou dovolenou po Česku. Takže jsem si plně odpočal a užil si rodiny."

Ve čtvrtek začalo soustředění v portugalském Algarve, jak se vám resort zamlouvá?
„Už jsme zde poněkolikáté a mně se tady hodně líbí. Máme tady všechno, co potřebujeme. Hřiště je hned u hotelu, posilovna, navíc krásné počasí. Máme to i blízko k moři, takže za mě super."

Aktuálně

TOTÁLN! HATTRICK. Všechny díly na Slavia TV

včera
Prožijte nezapomenutelný ročník 2020/21 ještě jednou! Pětidílný seriál TOTÁLN! HATTRICK má za sebou všech pět epizod. Připomeňte si je v článku.

Forma? O tu strach nemám. Chci být dál přínosem

před 2 dny
Na startu roku 2022 prodělal covid, za spoluhráči do Portugalska přicestoval v sobotu. „Jsem moc rád, že tady můžu konečně být,“ těší Alexandera Baha.

Registrace na letní fotbalový kemp 2022 pro ročník 2009

před 3 dny
Díky velkému zájmu jsou kapacity slávistického letního fotbalového kempu vyčerpány. Jediná volná místa zbývají na kempu pro hráče ročníku 2009, na který je stále možnost se přihlásit.

Další články