Ohlasy na los: Čeká nás těžký test

Sešívaným opět los přiřkl ostrovní tým - po vyřazení anglického Leicesteru se postaví skotským Rangers. Jak se na setkání těší a co od něj slávisté čekají? Podívejte se na jejich bezprostřední reakce po losu!

„Rangers jsou dobrý tým, bude to pro nás důležitý zápas, těžký test. Je to hezký los, jen je škoda, že nebudeme hrát s fanoušky, protože by byla skvělá atmosféra jak v Edenu, tak v Glasgow. Těšíme se na zápas, myslím si, že bude zajímavý,“ říká záložník červenobílých Nicolae Stanciu.

S ním souhlasil i střelec vítězné branky proti Leicesteru. „Nejsou to United, které jsem si přál, ale myslím si, že to je skvělý tým. Zase pojedeme na ostrovy, takže super,“ usmíval se bezprostředně po přistání Lukáš Provod.

Spokojený byl i útočník sešívaných Jan Kuchta. „Čekal jsem, že dostaneme Arsenal nebo United, ale tohle je taky dobrý soupeř,“ uznává.

Aktuálně

O návratu jsem snil. Věřím, že Slavii mám co dát

dnes
Matěj Valenta v prvním rozhovoru po svém návratu do Slavie a podpisu čtyřleté smlouvy hovořil o 3,5 letech mimo červenobílý dres, zkušenostech, které za tu dobu nasbíral nasbíral, prvním tréninku i svých ambicích.

Do Slavie se vrací odchovanec Matěj Valenta

dnes
Do Slavie přichází dvaadvacetiletý záložník Matěj Valenta. Odchovanec sešívaných, který naposledy působil v Českých Budějovicích, v Edenu podepsal smlouvu do června 2026.

Mads Emil Madsen přestupuje do Aarhusu

včera
Dánský záložník Mads Emil Madsen opouští Slavii, jeho novým působištěm bude dánský Aarhus. Madsi, děkujeme a přejeme hodně štěstí!

Další články