Ohlasy na los: Čeká nás těžký test

Sešívaným opět los přiřkl ostrovní tým - po vyřazení anglického Leicesteru se postaví skotským Rangers. Jak se na setkání těší a co od něj slávisté čekají? Podívejte se na jejich bezprostřední reakce po losu!

„Rangers jsou dobrý tým, bude to pro nás důležitý zápas, těžký test. Je to hezký los, jen je škoda, že nebudeme hrát s fanoušky, protože by byla skvělá atmosféra jak v Edenu, tak v Glasgow. Těšíme se na zápas, myslím si, že bude zajímavý,“ říká záložník červenobílých Nicolae Stanciu.

S ním souhlasil i střelec vítězné branky proti Leicesteru. „Nejsou to United, které jsem si přál, ale myslím si, že to je skvělý tým. Zase pojedeme na ostrovy, takže super,“ usmíval se bezprostředně po přistání Lukáš Provod.

Spokojený byl i útočník sešívaných Jan Kuchta. „Čekal jsem, že dostaneme Arsenal nebo United, ale tohle je taky dobrý soupeř,“ uznává.

Aktuálně

Hráči na hostování: Petar Musa poprvé skóroval

dnes
Jak se v uplynulých dvou kolech dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem přehledu.

Náskok je příjemný. Do konce sezony máme pět cílů

včera
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Zlínem o náročnosti utkání, netradičním rozestavení, vyrovnání 75 let starého rekordu v neporazitelnosti i blízkosti zisku třetího titulu v řadě.

V neděli na Bohemce to chceme dotáhnout

včera
Slavia doma porazila Zlín 2:1 a získala další tři důležité body v boji o titul. Vítězný gól vstřelil na začátku druhého poločasu Jan Kuchta.

Další články