Ohlasy na los: Čeká nás těžký test

Sešívaným opět los přiřkl ostrovní tým - po vyřazení anglického Leicesteru se postaví skotským Rangers. Jak se na setkání těší a co od něj slávisté čekají? Podívejte se na jejich bezprostřední reakce po losu!

„Rangers jsou dobrý tým, bude to pro nás důležitý zápas, těžký test. Je to hezký los, jen je škoda, že nebudeme hrát s fanoušky, protože by byla skvělá atmosféra jak v Edenu, tak v Glasgow. Těšíme se na zápas, myslím si, že bude zajímavý,“ říká záložník červenobílých Nicolae Stanciu.

S ním souhlasil i střelec vítězné branky proti Leicesteru. „Nejsou to United, které jsem si přál, ale myslím si, že to je skvělý tým. Zase pojedeme na ostrovy, takže super,“ usmíval se bezprostředně po přistání Lukáš Provod.

Spokojený byl i útočník sešívaných Jan Kuchta. „Čekal jsem, že dostaneme Arsenal nebo United, ale tohle je taky dobrý soupeř,“ uznává.

Aktuálně

AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky do Budějovic

dnes
V neděli 24. října pojede Slavia na venkovní zápas do Českých Budějovic. Přečtěte si informace k výjezdu pro fanoušky.

Nikdy se nevzdáme, další zápasy musíme vyhrát

včera
Ibrahim Traoré na půdě Maccabi Haifa vedl slávisty s kapitánskou páskou. Po prohře o gól ale neměl mnoho důvodů k radosti.

Musíme si uvědomit, v jakém týmu hrajeme

včera
Taras Kačaraba odehrál s maskou na obličeji na hřišti Maccabi Haifa celý zápas a po prohře 0:1 jen marně skrýval zklamání z výkonu týmu.

Další články