Osmifinále MOL Cupu v Ostravě

V rámci osmifinále MOL Cupu čeká sešívané souboj na hřišti Baníku Ostrava.

V osmifinále MOL Cupu se můžou slávisté těšit na reprízu loňského finále poháru proti Baníku Ostrava. Los určil, že se utkání odehraje na hřišti našeho soupeře, kterého jsme na konci května v Olomouci porazili po trefách Tomáše Součka a Lukáše Masopusta 2:0 a zkompletovali tak historický double.

Oficiální termín kola je stanoven na 30. října. O případných změnách data a upřesnění času výkopu vás budeme informovat na našich sociálních sítích nebo zde na webu.

Aktuálně

V úterý od 20:00 se představíme v Příbrami

dnes
FORTUNA:LIGA pokračuje dál a po víkendových utkáních už je na obzoru další duel. Po jasné výhře nad třetím Jabloncem zamíří sešívaní do Příbrami, která se nachází na samém konci ligové tabulky.

Rekord je nádherný, jedná se ale o práci celého týmu

včera
Ondřej Kolář přispěl k vítězství nad Jabloncem svojí 18. nulou v sezoně a vytvořil tak nový ligový rekord. ​„Dozadu jsme hráli zodpovědně,“ těší brankáře Slavie.

Cítíme, že jsou fanoušci s námi!

včera
Nicolae Stanciu se na výhře nad Jabloncem podílel gólem a dvěma asistencemi. „Je úplně jedno, kdo dá gól, nebo na něj nahraje. Potřebujeme jenom získávat body, abychom byli na konci této sezony opět mistry,“ uvědomuje si.

Další články