PŘEDSTAVENÍ: Pětice mládežníků v přípravě s A-týmem

S A-týmem odcestovala na soustředění do Marbelly také pětice hráčů, kteří v podzimní části sezony působili v mládežnických výběrech Slavie.

Jakub Křišťan, střední záložník (1. 7. 2002)

Sedmnáctiletý střední záložník je hráčem Slavie už od náboru. Prošel všemi mládežnickými výběry Slavie a na podzim byl kapitánem dorostu U19. Dva starty si připsal za B-tým. V podzimní části také nastoupil do všech šesti zápasu UEFA Youth League. Je pravidelným reprezentantem v mládeži Česka. Za A-tým zasáhl do přípravného duelu proti Chrudimi (5:3).

Daniel Langhamer, střední záložník (20. 3. 2003)

Svou kariéru začal mladý střední záložník v celku Sokol Lešany, v osmi letech pak zamířil do Slavie. V podzimní části sezony nastupoval jak za tým U19, tak za U17. Zasáhl také do dvou zápasů UEFA Youth League. Patří ke stálým reprezentantům Česka, v jehož dresu má přes 20 startů.

Joao Felipe, krajní záložník (24. 6. 2001)

Brazilské křídlo na sebe upozornilo skvělými výkony v tradičním letním turnaji CEE Cup, v září roku 2019 pak zamířil Felipe do Slavie z brazilského celku Palmeiras. Skvělými výkony se prezentoval v mládežnické Lize mistrů, kde se prosadil hned čtyřikrát, hattrickem se blýskl v duelu proti Interu Milan. Svého premiérového gólu se dočkal také v A-týmu, v poháru se prosadil proti Vyšehradu. V podzimní části nastupoval hlavně za B-tým.

Jan Sirotník, brankář (16. 4. 2002)

První fotbalové kroky absolvoval v Králově Dvoře, kde s fotbalem začal v šesti letech, o rok později už mladý brankář zamířil do Slavie. V loňské sezoně se s týmem U19 stal vítězem dorostenecké ligy, v podzimní části pak nastupoval hlavně za B-tým. Na svém kontě má také čtyři starty za mládežnické celky České republiky.

Daniel Kosek, krajní obránce (19. 5. 2001)

Rodák z Pardubic začínal na východě Čech s fotbalem v sedmi letech. V Pardubicích nastupoval za mládežnické celky, v patnácti letech pak zamířil do Slavie, se kterým vyhrál jak dorosteneckou ligu U17, tak o rok později U19. Na podzim hrál za B-tým, šestkrát nastoupil v UEFA Youth League a trefil se do sítě Barcelony. Svůj první start za A-tým si odbyl v MOL Cupu, kdy odehrál celé utkání proti Vyšehradu a nahrál na jeden gól. Pravidelně nastupuje také za mládež Česka.

Aktuálně

B-tým: V Písku výhra po penaltách

včera
Cestu Metal Conexion Cup Letní ligou uzavřela rezerva Slavie výhrou po pokutových kopech na půdě Písku.

Výdej vstupenek na derby odstartuje ve čtvrtek 2. 7. ve 14 hodin

včera
Vstupenku na poslední zápas finále FORTUNA:LIGY proti Spartě budou moci získat permanentkáři, kteří nenavštívili domácí zápasy s Plzní nebo s Jabloncem.

B-tým čeká poslední zápas Letní ligy

před 2 dny
Ve středu zavítá sešívané béčko do Písku na poslední utkání METAL CONEXION CUPU Letní ligy 2020.

Další články