PŘICHÁZÍ SUPERSLAVIA!

Po 77 letech získala Slavia DOUBLE a stalo se něco neočekávaného! Poté, co tento jedinečný úspěch hráči, zaměstnanci i fanoušci oslavili, něco probudili. Něco, co tu už dlouho nebylo. Víru ve vlastní, téměř nadpřirozené, schopnosti. A tak vznikla SUPERSLAVIA!

Pod vlajkou s červenou hvězdou vracejí hrdost našemu fotbalovému národu. Bojují v epických fotbalových bitvách, v ligové i evropské válce za čest a slávu. Ačkoli se někdy může zdát, že druzí mají navrch a Slavia je opuštěna, sešívaní hrdinové se nevzdávají. Nikdy.

Bojují na fotbalových trávnících, na tribunách, všude, kde se zlo snaží získat nadvládu. Fotbaloví hrdinové obrací výsledky utkání v posledních vteřinách nastavení, hrdinní fanoušci dokáží proměnit stadion ve vroucí kotel, kde se uvaří ti i nejtvrdší soupeři.

SUPERSLAVIA sílí každým dnem, protože její řady doplňují noví superhrdinové. Přidej se i ty! 

Předprodej permanentních vstupenek už začal.

Aktuálně

Slávistky zahájily přípravu s novým trenérem

včera
Slávistky zahájily přípravu s novým trenérem Michalem Kolomazníkem.

Cenné vítězství na neoblíbené půdě, ví Jindřich Trpišovský

včera
Slávisté vstoupili do nového ročníku FORTUNA:LIGY vítězně, zlínský Fastav porazili těsně 1:0. „První kolo je vždy ošidné a není jednoduché začínat venku. Jsem rád, že jsme to zvládli. Stejně jako loni,” těší trenéra Jindřicha Trpišovského.

Na konci to bylo jenom o tom, jestli dáme gól, ví Hušbauer

včera
Josef Hušbauer jediným gólem zápasu rozhodl o výhře Slavie ve Zlíně. „Zlín začal velmi dobře. Druhá půle už byla z naší strany lepší," hodnotil utkání.

Další články