PŘICHÁZÍ SUPERSLAVIA!

Po 77 letech získala Slavia DOUBLE a stalo se něco neočekávaného! Poté, co tento jedinečný úspěch hráči, zaměstnanci i fanoušci oslavili, něco probudili. Něco, co tu už dlouho nebylo. Víru ve vlastní, téměř nadpřirozené, schopnosti. A tak vznikla SUPERSLAVIA!

Pod vlajkou s červenou hvězdou vracejí hrdost našemu fotbalovému národu. Bojují v epických fotbalových bitvách, v ligové i evropské válce za čest a slávu. Ačkoli se někdy může zdát, že druzí mají navrch a Slavia je opuštěna, sešívaní hrdinové se nevzdávají. Nikdy.

Bojují na fotbalových trávnících, na tribunách, všude, kde se zlo snaží získat nadvládu. Fotbaloví hrdinové obrací výsledky utkání v posledních vteřinách nastavení, hrdinní fanoušci dokáží proměnit stadion ve vroucí kotel, kde se uvaří ti i nejtvrdší soupeři.

SUPERSLAVIA sílí každým dnem, protože její řady doplňují noví superhrdinové. Přidej se i ty! 

Předprodej permanentních vstupenek už začal.

Aktuálně

Petar ukázal extratřídu! Jsem rád, že jsme to zvládli, říká Coufal

včera
Utkání v Příbrami, ve kterém Slavia nakonec zvítězila 1:0, hodnotí obránce Vladimír Coufal.„Jsem rád, že jsme to vybojovali. Bylo to velmi důležité,“ říká opora defenzivních řad.

Cenné vítězství. Výkon potřeboval jiné atributy než obvykle

před 2 dny
Sešívaní zlomili v zápase na hřišti Příbrami odpor domácích až v závěru druhého poločasu a díky gólu Petara Musy těsně zvítězili. „Je to muž okamžiku,“ říká Jindřich Trpišovský.

Moc dobře víme, o co hrajeme!

před 2 dny
Petar Musa rozhodl před koncem jediným gólem utkání o výhře v Příbrami. „Emoce byly skvělé. Moc dobře si uvědomujeme, o co hrajeme. Každá výhra je důležitá. Byl to navíc obrovsky náročný zápas,“ hodnotil po závěrečném hvizdu.

Další články