Panáci na tribuně

Slavia spolu s Fortunou v rámci koronavirových opatření pozvala fanoušky na stadion alespoň symbolicky prostřednictvím panáků, které nesly obličeje sešívaných fanoušků.

Figuríny pak spolu s reálnými fanoušky oslavily se Slavií zisk jubilejního 20. ligového titulu. Část fanoušků, která si panáka s vlastní podobiznou zakoupila, si ho už po utkání donesla domů, další část si však v rámci oslav odnesli jako suvenýr ostatní fanoušci.

Pokud se to stalo právě vám, svého panáka nemáte a chtěli byste ho, napište na: soutez@ifortuna.cz. Společně s Fortunou vám vytiskneme figurínu novou, kterou si budete moci vyzvednout.

Výtěžek 250 Kč z prodeje každé figuríny jde na podporu a rozvoj slávistické akademie. Pokud jste v rámci nákupu panáka získali nový slávistický dres, bude vám doručen po oficiálním představení, které by mělo proběhnout před novým ligovým ročníkem.

Fotografie jednotlivých fanoušků si můžete prohlédnout v galerii níže.

Fotogalerie

Aktuálně

B-tým v přípravě zdolal rezervu Norimberku

včera
Sešívaný B-tým se v rámci přípravy střetl s rezervou Norimberka. Na Xaverově svého soupeře zdolal 2:1.

V A-týmu pozitivní nález COVID-19, tým se vrací do ČR

před 2 dny
Testování na přítomnost COVID-19 mezi hráči a realizačním týmem v Rakousku odhalilo jeden pozitivní případ. Mužstvo se vrací do České republiky, hráč s pozitivním nálezem míří do karantény.

Informace k prodeji permanentních vstupenek na sezonu 2020/21

před 2 dny
Permanentní vstupenky na sezonu 2020/21 půjdou do prodeje pro všechny fanoušky, kteří byli držiteli permanentních vstupenek v předcházející sezoně.

Další články