Pátý den soustředění: Souček a Jugas o novém trenérovi

ŠPANĚLSKO – Červenobílí mají za sebou již pět dní nabírání kondice. Jak probíhá příprava pod novým trenérem Jindřichem Trpišovským? Na to jsme se zeptali záložníka Tomáše Součka a stopera Jukuba Jugase.
Ve středu dopoledne byl na programu herně-kondiční trénink a v intervalových hrách byla nejlepší pětice Jan Bořil, Milan Škoda, Jaromír Zmrhal, Jan Sýkora a Pavel Bucha. Odpoledne pak opět pokračovaly běhy.

„Tréninky jsou hodně vydatné, trenér má hodně náročnou přípravu, Je tu hodně běhání, dobrá posilovna, dává do toho hodně. Jsme unavení, ale to bude ještě tak deset dní a pak už to bude o té fotbalové stránce. Navíc teď to bude čtrnáct dní bolet a pak z toho budeme čerpat celý půlrok. Pak se naopak budeme cítit dobře a bude to o to lepší,“ věří záložník Tomáš Souček.

„Trenér je to náročný, je to intenzivní a tvrdě pracujeme. Ráno většinou s míčem, pak tam máme nějaké běžecké tratě, ale všechno je s mírou,“ dodává obránce Jakub Jugas. Ten se zařadil do nejlepší běžecké skupiny.

„Dostal jsem se do skupiny ‚Keňanů‘, kde je třeba Tomáš Souček, Honza Sýkora nebo Honza Bořil. Cením si toho, snažím se jich držet a musím říct, že běháme docela slušně,“ říká stoper červenobílých.

Tomáš Souček a Jukub Jugas o soustředění i novém trenéroviFotogalerie

Aktuálně

Juniorka: Těsná prohra s Táborskem

včera
Po zápasech s Ústím nad Labem a Chrudimí čekal na juniorku Slavie duel s Táborskem. Sešívaní po poločase vedli 1:0, utkání nakonec skončilo výhrou Táborska 3:2.

Vladimír Coufal: Za výhru s Rostovem jsme rádi

před 2 dny
Proti Rostovu nastoupil Vladimír Coufal v obranné čtveřici vedle stoperské dvojice Ngadeu-Deli. A jak hodnotí spolupráci? „Řídili nás dobře, je to dobrá alternativa.“

S průběhem přípravy jsme spokojeni, říká trenér Trpišovský

před 2 dny
Na závěr herního soustředění v Rakousku porazili sešívaní ruský celek FK Rostov 2:1. „Program proběhl tak, jak jsme chtěli," je s průběhem soustředění a celé přípravy spokojen trenér Slavie Jindřich Trpišovský.

Další články