Pavlenka a Deli už v letošní sezoně do hry nezasáhnou

PRAHA – Jiří Pavlenka, který musel v utkání se Slováckem brzy střídat, už si v letošní sezoně za Slavii nezachytá. Podobně dopadl i stoper Simon Deli.
Jiří Pavlenka musel ze hry odstoupit v úvodu utkání kvůli svalovému zranění. „Jirka má natržený stehenní sval, takže zranění je vážnější. Věříme, že se dá dohromady na přípravu,“ uvedl trenér Slavie Dušan Uhrin.

Po půlhodině hry se musel nechat ošetřit Simon Deli poté, co si v souboji s Koném vykloubil rameno. „Myslím si, že Simon Deli už do hry také nezasáhne, i když on by asi chtěl. U něj došlo k luxaci ramene, při které je naordinovaná třítýdenní pauza,“ upřesnil trenér Slavie Dušan Uhrin.

Aktuálně

Vladimír Coufal v nejlepší sestavě Evropské ligy

včera
Vladimír Coufal se po zápase s belgickým Genkem dostal do nejlepší jedenáctky uplynulého kola Evropské ligy.

Zápas v Plzni zvládne ten, kdo ukočíruje emoce

včera
Po utkání s Genkem mají slávisté pouhé dva dny odpočinku před ligovým šlágrem v Plzni. „Oba týmy se nemají čím překvapit. Půjde o to, abychom hráli podle svých not a vnutili je soupeři,“ vyhlíží duel trenér Jindřich Trpišovský.

Velice náročné utkání, hodnotil Trpišovský Genk

před 2 dny
V prvním duelu s Genkem sešívaní remizovali 0:0: „Myslím si, že zápas měl vše. Chyběly jen góly," mrzelo po utkání trenéra Jindřicha Trpišovského.

Další články