Pavlenka a Deli už v letošní sezoně do hry nezasáhnou

PRAHA – Jiří Pavlenka, který musel v utkání se Slováckem brzy střídat, už si v letošní sezoně za Slavii nezachytá. Podobně dopadl i stoper Simon Deli.
Jiří Pavlenka musel ze hry odstoupit v úvodu utkání kvůli svalovému zranění. „Jirka má natržený stehenní sval, takže zranění je vážnější. Věříme, že se dá dohromady na přípravu,“ uvedl trenér Slavie Dušan Uhrin.

Po půlhodině hry se musel nechat ošetřit Simon Deli poté, co si v souboji s Koném vykloubil rameno. „Myslím si, že Simon Deli už do hry také nezasáhne, i když on by asi chtěl. U něj došlo k luxaci ramene, při které je naordinovaná třítýdenní pauza,“ upřesnil trenér Slavie Dušan Uhrin.

Aktuálně

Slávistky zahájily přípravu s novým trenérem

před 2 dny
Slávistky zahájily přípravu s novým trenérem Michalem Kolomazníkem.

Cenné vítězství na neoblíbené půdě, ví Jindřich Trpišovský

před 2 dny
Slávisté vstoupili do nového ročníku FORTUNA:LIGY vítězně, zlínský Fastav porazili těsně 1:0. „První kolo je vždy ošidné a není jednoduché začínat venku. Jsem rád, že jsme to zvládli. Stejně jako loni,” těší trenéra Jindřicha Trpišovského.

Na konci to bylo jenom o tom, jestli dáme gól, ví Hušbauer

před 2 dny
Josef Hušbauer jediným gólem zápasu rozhodl o výhře Slavie ve Zlíně. „Zlín začal velmi dobře. Druhá půle už byla z naší strany lepší," hodnotil utkání.

Další články