Permanentní vstupenky na sezonu 2020/21 jsou vyprodané

Permanentní vstupenky na sezonu 2020/21 jsou v prodeji pro permanentkáře z minulé sezony online i na pokladnách do 26. srpna nebo do naplnění kapacity.

Prodej permanentních vstupenek na sezonu 2020/2021 byl ukončen. 

Permanentky byly v prodeji od 12. srpna, jejich prodej končí při naplnění kapacity poloviny stadionu, nejpozději však 26. srpna. Pokud se kapacita nevyprodá mezi stávajícími permanentkáři, zvážíme volný prodej zbylých míst. 

Permanentní vstupenku je možné zakoupit pouze na stejné místo jako v sezóně 2019/2020. Na pokladnách můžete permanekty nakupovat dle otevírací doby pokladen, kterou naleznete v sekci Vstupenky. Online nákup permanentní vstupenky lze provést po přihlášení do svého účtu na stránkách www.ticketportal.cz. Návod na nákup permanentní vstupenky naleznete ZDE.

Aktuálně je také možné vyzvednout permanentní vstupenku na základě předložení platného voucheru zakoupeného v online systému TicketPortal a je možné zakoupit permanentní vstupenky s nárokem na studentskou slevu. Otevírací dobu pokladen naleznete na klubovém webu v sekci „Vstupenky“. Permanentní vstupenky očekávejte ve svých poštovních schránkách v týdnu od 24. 8. 2020.

Na sezonní permanentce je kapitán Honza Bořil, připravili jsme však limitovanou edici permanentek, na kterých si můžete vybrat Ondru Kúdelu, Standu Tecla, Petra Ševčíka, Nicolae Stancia anebo kapitánku ženského týmu Slavie Dianu Bartovičovou. Tyto permanentní karty budou k dispozici jen do vydání limitovaného počtu zásob! Na rodinné a dětské permanentce se na vás těší velký a malý Coufal.

Slavia se na přání fanoušků i fanouškovských organizací rozhodla přehodnotit původní stanovisko neprodávat na nadcházející sezonu permanentní vstupenky z důvodu nejasné situace ohledně možnosti vstupu fanoušků na ligové stadiony. 

Pro letošní sezonu došlo ke zmrazení cen permanentních vstupenek. Jejich cena na sezonu 2020/21 proto zůstane stejná, jako byla na sezonu předcházející. Více informací naleznete v ceníku níže.

„V situaci, kdy nemůžeme našim fanouškům stoprocentně garantovat návštěvu všech zápasů, by od nás jakékoli zvýšení ceny permanentních vstupenek, byť smysluplné, bylo nefér,“ uvedl k cenové politice klubu předseda představenstva Slavie Jaroslav Tvrdík.

Současně platí, že v sezoně 2020/2021 nebude možné požadovat jakoukoliv kompenzaci za nenavštívené zápasy.

Z důvodu probíhajících opatření souvisejících s pandemii Covid-19 nemůžeme majitelům permanentních vstupenek zaručit, že utkání Fortuna Ligy nebo zápasy pořádané UEFA budou moci sledovat ze svých konkrétně zakoupených míst.

Permanentní vstupenka pro sezonu 2020/2021 je nepřenosná, to znamená, že při nákupu vstupenky je důležité uvést své skutečné jméno a příjmení. V opačném případě je velké riziko, že v situaci, kdy budou epidemiologická opatření vyžadovat ověření totožnosti, nebude osoba s neověřenou totožností vpuštěna na stadion.

Podmínky, za jakých budou moci v nové sezoně fanoušci navštěvovat zápasy přímo na stadionech, zatím nejsou známy. Obchodní podmínky při koupi permanentní vstupenky proto jasně stanovují, že klub negarantuje jejímu držiteli návštěvu všech domácích ligových zápasů. Počet možných návštěv bude proporčně odpovídat počtu skutečně prodaných permanentních vstupenek a povolené kapacitě stadionu.

Systém odhlašování „Přenech své místo“ bude během trvání epidemiologických opatření mimo provoz. Finanční kompenzaci za nasbírané body v rámci minulé sezóny nebude možné při nákupu permanentní vstupenky využít. Toto rozhodnutí souvisí s mimořádnou sezónou poznamenanou celosvětovou pandemií COVID-19. Pro uplatnění bodů prosím využijte výběr fanouškovských suvenýrů dle nabídky v systému TicketPortal.

Do nové sezony také pozastavujeme prodej permanentek pro členy Klubu Slavia, tentokrát budou mít členové možnost zakoupit jen standardní permanentní vstupenku.

Ceník permanentních vstupenek

V cenách za jednotlivé permanentní vstupenky nedošlo ke zvýšení cen.

CENÍK PERMANENTNÍCH VSTUPENEK SEZONA 2020/2021    POUZE STÁVAJÍCÍ PERMANENTKÁŘI
ZÁKLADNÍ CENA CENA PRO ČLENY OP, FK
ZTP/TP  
CENA SENIOR
KATEGORIE A
102, 103, 104, 127, 128, 129, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 227, 228, 229, 230
3 800 Kč 3 420 Kč 3 040 Kč

114, 115, 116 - speciální vstup 3 800 Kč 3 420 Kč 3 040 Kč

KATEGORIE B
112, 113, 117, 118  
3 250 Kč 2 925 Kč 2 600 Kč

KATEGORIE C
105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 123, 124, 125, 126
1 950 Kč 1 755 Kč 1 560 Kč
SEKTOR RODIČE A DĚTI DOSPĚLÁ PERMANENTKA* 3 690 -

DĚTSKÁ PERMANENTKA PŘI NÁKUPU DOSPĚLÉ PERMANENTKY (DÍTĚ DO 15 LET NEBO 150 CM) 805 Kč -

DĚTSKÁ PERMANENTKA PŘI SAMOSTATNÉM NÁKUPU (DÍTĚ DO 15 LET NEBO 150 CM)
1 549 Kč - -
STUDENTSKÁ PERMANENTKA - TRIBUNA SEVER, TRIBUNA FRANTIŠKA PLÁNIČKY 1 550 Kč  -
STUDENTSKÁ PERMANENTKA - TRIBUNA J. W. MADDENA, TRIBUNA VÝCHOD 2 790 Kč - -
Vozíčkář H1,H2 650 Kč
* při nákupu dospělé permanentky dětská permanentka za 1 Kč

Důležité dokumenty:

Nejčastější otázky a odpovědi

Chci si pořídit permanentní vstupenky do rodinného sektoru. Jak to mám udělat?

Tento typ permanentních lze zakoupit pouze na pokladnách Sinobo Stadium. Prodej na pokladnách bude zahájen 20.8.2020 od 13:00 hodin. Nákup permanentních vstupenek do toho sektoru bude umožněn pouze držitelům permanentních vstupenek do rodinného sektoru z loňské sezóny.

Mohu si v systému TicketPortal zakoupit permanentní vstupenku se studentskou slevou?

Studentskou slevu lze aplikovat pouze při nákupu permanentní vstupenky na pokladnách Sinobo Stadium po předložení platného potvrzení o studiu.

Mám se synem dvě permanentní vstupenky a chtěl bych ještě dokoupit jednu pro manželku. Je to možné?

Bohužel toto v současnosti není možné provést. Zakoupit lze permanentní vstupenky pouze na svá loňská místa.

Bude možná změna místa stávající permanentní vstupenky?

Permanentní vstupenku lze zakoupit pouze na své loňské místo.

Jakým způsobem budou při Covid variantě vybíraní permanentkáři, kteří budou moci navštívit utkání Fortuna ligy?

Vše se bude odvíjet od aktuálně platných opatření a počtu prodaných permanentních vstupenek. Aktuální pravidla budou zveřejněna na webových stránkách www.slavia.cz vždy před konkrétním domácím utkáním.

Garantuje se alespoň nějaká minimální účast na zápasech, pokud budu majitelem permanentky na rok 2020/2021?

Jelikož nelze odhadovat další vývoj pandemie Covid-19, nelze dle obchodních podmínek zaručit žádnou minimální účast na zápasech. Naší snahou bude ale co nejspravedlivější přístup ke každému držiteli permanentní vstupenky.

Reklamoval jsem účast na zápasech v sezóně 2019/2020. Bude brán zřetel při koupi permanentní vstupenky na účast na zápasech v loňské sezóně?

Možnost koupě permanentní vstupenky na své místo má každý držitel permanentní vstupenky z loňské sezóny.

Co vše mám mít připravené, když se rozhodnu pro nákup permanentní vstupenky přímo na pokladnách Sinobo Stadium?

Je důležité mít dopředu vyplněný a podepsaný formulář pro majitele permanentní vstupenky, který lze stáhnout na webových stránkách www.slavia.cz v sekci „Vstupenky > Permanentky“. V případě požadavku na některou ze slev je potřeba předložit platný dokument, který nárok na slevu potvrdí.

Musím vyplňovat formulář pro majitele permanentní vstupenky, pokud jsem provedl nákup přes systém TicketPortal?

V případě nákupu přes systém TicketPortal není potřeba formulář vyplňovat. Permanentní vstupenka bude dle vaší volby při nákupu zaslána na vaši adresu nebo si ji budete moci vyzvednout na pokladnách Sinobo Stadium po předložení platného voucheru.

Musím mít voucher vytištěný nebo ho stačí ukázat elektronicky přes mobil?

Voucher, který Vás opravňuje k vyzvednutí permanentní vstupenky je nutné odevzdat v tištěné podobě na pokladnách. Na základě odevzdaného voucheru Vám bude vydána permanentní vstupenka.

Rád bych přenechal permanentní vstupenku z loňské sezóny svému kamarádovi. Je to možné?

Ano, možné to je, ale při nákupu permanentní vstupenky je nutné prokázat se dokladem totožnosti majitele permanentní vstupenky z loňské sezóny. To znamená, že původní majitel je při nákupu osobně přítomen nebo mám alespoň fotografii jeho dokladu totožnosti, kterou mohu při nákupu předložit.

Budu mít s permanentkou ze sezony 2019/2020 rezervované místo i na sezonu 2021/2022? 

Nikoliv, rezervované místo na sezonu 2021/2022 budou mít pouze permanentkáři ze sezony 2020/2021.

Aktuálně

Oslavy 28. října v historii: Prestižní mezinárodní zápasy

dnes
Den po oslavách 28. října nastoupí Slavia v duelu Evropské ligy UEFA proti Bayeru Leverkusen. Dříve nic neobvyklého. Tradici mezinárodních zápasů při příležitosti státního svátku zavedl příznivec Slavie Edvard Beneš.

Každý bod teď bude velice důležitý

včera
Ve čtvrtek sešívané v Edenu čeká druhý zápas Evropské ligy proti Leverkusenu. „Přípravě jsme věnovali hodně času. Doufám, že se to v zápase projeví,“ říká Jindřich Trpišovský.

Bude nám vyhovovat presovat proti týmu, který hraje zezadu

včera
Lukáš Provod, který si v minulém zápasu proti Beerševě připsal jediný gól Slavie, věří, že by sešívaným mohla hra Leverkusenu svědčit.

Další články