Petar Musa odletí se Slavií do Portugalska

Útočník Petar Musa se vrací z hostování v Liberci a ve středu odletí se Slavií na herní soustředění.

Petar Musa se předčasně vrací z hostování ve Slovanu Liberec, kde měl původně hostovat do konce letošní sezony. Chorvatský útočník se k týmu připojí ve středu a odletí se Slavií na herní kemp do portugalského Algarve. Sešívaní na soustředění, během kterého se střetnou například s Aarhusem, Vålerengou a Hammarby, odlétají ve středu dopoledne. 

Petar Musa  se narodil 4. března 1998. V mládeži nastupoval za chorvatský celek NK Zagreb, v jehož dresu také tři dny před osmnáctými narozeninami absolvoval ligový debut. V létě roku 2017 pak rodák ze Záhřebu zamířil do Slavie a hned putoval na hostování do druholigové Viktorie Žižkov, za kterou v sezoně 2017/2018 vstřelil ve dvaceti duelech pět branek. Také další půlrok hrál druhou ligu za žižkovskou Viktorii, tentokrát se prosadil dokonce šestkrát. Od ledna 2019 pak hostoval v Liberci, za který vstřelil v 31 duelech osm gólů. Na svém kontě má také dva starty za U21 Chorvatska.

Aktuálně

Góly na poslední chvíli: Vítězství v Edenu zachránil František Cipro

před 2 dny
Výhru s Lokomotivou Košice zachránil v Edenu František Cipro. Svoji branku na 3:2 se svými spoluhráči poté náležitě oslavil.

Branka Petra Ševčíka proti Chelsea gólem roku 2019

před 3 dny
Diváckou anketu inSPORTline gól roku 2019 opanoval Petr Ševčík se svojí druhou brankou do sítě Chelsea z dubnového čtvrtfinále Evropské ligy.

Lukáše Provoda čeká DATART e:LIGA Challenge

před 3 dny
V ligovém turnaji ve FIFA 20 DATART e:LIGA Challenge organizovaný LFA bude sešívané barvy hájit křídelník Lukáš Provod.

Další články