Petar Musa odletí se Slavií do Portugalska

Útočník Petar Musa se vrací z hostování v Liberci a ve středu odletí se Slavií na herní soustředění.

Petar Musa se předčasně vrací z hostování ve Slovanu Liberec, kde měl původně hostovat do konce letošní sezony. Chorvatský útočník se k týmu připojí ve středu a odletí se Slavií na herní kemp do portugalského Algarve. Sešívaní na soustředění, během kterého se střetnou například s Aarhusem, Vålerengou a Hammarby, odlétají ve středu dopoledne. 

Petar Musa  se narodil 4. března 1998. V mládeži nastupoval za chorvatský celek NK Zagreb, v jehož dresu také tři dny před osmnáctými narozeninami absolvoval ligový debut. V létě roku 2017 pak rodák ze Záhřebu zamířil do Slavie a hned putoval na hostování do druholigové Viktorie Žižkov, za kterou v sezoně 2017/2018 vstřelil ve dvaceti duelech pět branek. Také další půlrok hrál druhou ligu za žižkovskou Viktorii, tentokrát se prosadil dokonce šestkrát. Od ledna 2019 pak hostoval v Liberci, za který vstřelil v 31 duelech osm gólů. Na svém kontě má také dva starty za U21 Chorvatska.

Aktuálně

Slavia podpořila zdravotníky ve Wuhanu

dnes
Sešívaní při nástupu proti Opavě vyjádřili solidaritu se zdravotníky ve Wuhanu při boji s koronavirem.

Úžasná zkušenost a skvělí fanoušci, říká novic Zima

včera
V Edenu hrál za sešívané úplně poprvé a navíc na postu, který mu není vlastní. I tak David Zima v záloze obstál a pomohl porazit Opavu 2:0. ​„Pro mě je to úžasná zkušenost," řekl.

Tým má obrovský potenciál, těší trenéra

včera
Sešívaní zvítězili v prvním domácím zápase roku nad Opavou 2:0. ​„Jsem rád za dílčí věci, v organizaci hry nás ale ještě čeká hodně práce," říká Jindřich Trpišovský.

Další články