Peter Olayinka utrpěl vážné zranění

Křídelní záložník Peter Olayinka utrpěl na středečním tréninku vážné zranění. Po nešťastném pohybu si zlomil lýtkovou kost. V podvečer podstoupil úspěšně operační zákrok, chybět bude Slavii tři měsíce.

Nigerijský záložník po nešťastném pohybu odstoupil z tréninku a byl okamžitě převezen do Ústřední vojenské nemocnice ve Střešovicích. „Vyšetření bohužel prokázala zlomeninu lýtkové kosti. Ještě v podvečer absolvoval Peter úspěšně operační zákrok,“ vysvětluje klubový lékař Petr Krejčí mladší.

„Přejeme Peterovi co možná nejklidnější rekonvalescenci a brzký návrat na hřiště. Je to velká rána pro něj i pro celý tým,“ doplňuje tiskový mluvčí klubu Michal Býček.

Peter Olayinka v letošní sezoně Fortuna ligy odehrál 19 zápasů a vstřelil 4 góly. Jeden gól vstřelil i v základní skupině Ligy mistrů na hřišti Interu Milán.

Aktuálně

Mick van Buren prodloužil smlouvu do roku 2023

dnes
Mick van Buren získal se Slavií čtyři mistrovské tituly a jeho působení v Edenu bude pokračovat. Holandský útočník s klubem podepsal novou smlouvu do června 2023.

Trenér Trpišovský je jako můj otec

dnes
Ubong Moses Ekpai v prvním rozhovoru po podpisu tříleté smlouvy ve Slavii hovořil o svých ambicích, očekávané dřině na letní přípravě i vztahu k Jindřichu Trpišovskému, se kterým už jednu sezonu spolupracoval.

Slavia zahajuje letní přípravu

dnes
Přípravu před sezonou 2021/22 zahájí v Rakousku 20 slávistů včetně nových posil či mladých hráčů.

Další články