Peter Olayinka utrpěl vážné zranění

Křídelní záložník Peter Olayinka utrpěl na středečním tréninku vážné zranění. Po nešťastném pohybu si zlomil lýtkovou kost. V podvečer podstoupil úspěšně operační zákrok, chybět bude Slavii tři měsíce.

Nigerijský záložník po nešťastném pohybu odstoupil z tréninku a byl okamžitě převezen do Ústřední vojenské nemocnice ve Střešovicích. „Vyšetření bohužel prokázala zlomeninu lýtkové kosti. Ještě v podvečer absolvoval Peter úspěšně operační zákrok,“ vysvětluje klubový lékař Petr Krejčí mladší.

„Přejeme Peterovi co možná nejklidnější rekonvalescenci a brzký návrat na hřiště. Je to velká rána pro něj i pro celý tým,“ doplňuje tiskový mluvčí klubu Michal Býček.

Peter Olayinka v letošní sezoně Fortuna ligy odehrál 19 zápasů a vstřelil 4 góly. Jeden gól vstřelil i v základní skupině Ligy mistrů na hřišti Interu Milán.

Aktuálně

B-tým v přípravě zdolal rezervu Norimberku

včera
Sešívaný B-tým se v rámci přípravy střetl s rezervou Norimberka. Na Xaverově svého soupeře zdolal 2:1.

V A-týmu pozitivní nález COVID-19, tým se vrací do ČR

před 2 dny
Testování na přítomnost COVID-19 mezi hráči a realizačním týmem v Rakousku odhalilo jeden pozitivní případ. Mužstvo se vrací do České republiky, hráč s pozitivním nálezem míří do karantény.

Informace k prodeji permanentních vstupenek na sezonu 2020/21

před 2 dny
Permanentní vstupenky na sezonu 2020/21 půjdou do prodeje pro všechny fanoušky, kteří byli držiteli permanentních vstupenek v předcházející sezoně.

Další články