Petr Mareš na hostování do Hlučína

Obránce Petr Mareš odchází na půlroční hostování do druholigového Hlučína, na hostování odešel také Mato Ivanovič, který působil v posledním roce v dorostu...

Obránce Petr Mareš odchází na půlroční hostování do druholigového Hlučína, na hostování odešel také Mato Ivanovič, který působil v posledním roce v dorostu – odchází na roční hostování do bosenského HNK Orašje.

 

Můžeme také doplnit další upřesňující informace o hráčích, kteří již odešli – jak jste asi již zaregistrovali, běloruský záložník Vitali Trubila je na půlročním hostování v Bohemians 1905, James Dens se se Slavii dohodl na ukončení své smlouvy a jako volný hráč pak nastoupil do chorvatského NK Záhřeb. Po skončení kontraktu odešel ze Slavie také obránce Pavel Čmovš, který působil ve slávistické rezervě, bude hrát fotbal v Nizozemí. Kompletní přehled změn v kádru slávistické rezervy přineseme před startem ČFL.

 

Aktuálně

Kam o víkendu na mládež?

dnes
Kam o víkendu na slávistickou mládež? Stručný přehled zápasů mládežnických kategorií.

V sobotu od 17:00 venku proti Olomouci

dnes
Během sobotního podvečera odehraje Slavia 17. kolo FORTUNA:LIGY, od 17:00 vyzve na Andrově stadionu domácí Olomouc.

Mládežnická stopa sešívaných v reprezentacích

včera
Své země v uplynulé reprezentační přestávce nereprezentovali jenom hráči A-týmu. Reprezentační povinnosti si plnilo také 15 sešívaných mládežníků. Pojďme si jejich výkony připomenout.

Další články