Petr Mareš na hostování do Hlučína

Obránce Petr Mareš odchází na půlroční hostování do druholigového Hlučína, na hostování odešel také Mato Ivanovič, který působil v posledním roce v dorostu...

Obránce Petr Mareš odchází na půlroční hostování do druholigového Hlučína, na hostování odešel také Mato Ivanovič, který působil v posledním roce v dorostu – odchází na roční hostování do bosenského HNK Orašje.

 

Můžeme také doplnit další upřesňující informace o hráčích, kteří již odešli – jak jste asi již zaregistrovali, běloruský záložník Vitali Trubila je na půlročním hostování v Bohemians 1905, James Dens se se Slavii dohodl na ukončení své smlouvy a jako volný hráč pak nastoupil do chorvatského NK Záhřeb. Po skončení kontraktu odešel ze Slavie také obránce Pavel Čmovš, který působil ve slávistické rezervě, bude hrát fotbal v Nizozemí. Kompletní přehled změn v kádru slávistické rezervy přineseme před startem ČFL.

 

Aktuálně

Vladimír Coufal v nejlepší sestavě Evropské ligy

před 2 dny
Vladimír Coufal se po zápase s belgickým Genkem dostal do nejlepší jedenáctky uplynulého kola Evropské ligy.

Zápas v Plzni zvládne ten, kdo ukočíruje emoce

před 2 dny
Po utkání s Genkem mají slávisté pouhé dva dny odpočinku před ligovým šlágrem v Plzni. „Oba týmy se nemají čím překvapit. Půjde o to, abychom hráli podle svých not a vnutili je soupeři,“ vyhlíží duel trenér Jindřich Trpišovský.

Velice náročné utkání, hodnotil Trpišovský Genk

před 3 dny
V prvním duelu s Genkem sešívaní remizovali 0:0: „Myslím si, že zápas měl vše. Chyběly jen góly," mrzelo po utkání trenéra Jindřicha Trpišovského.

Další články