Petr Ševčík prvním králem asistencí v sezoně

Prvním Přihraj:Králem asistencí nové ligové sezony se stal záložník Slavie Petr Ševčík.

V probíhajícím ročníku nastoupil Petr Ševčík do čtyř ligových zápasů, ve kterých odehrál celkem 293 minut. Trenér Jindřich Trpišovský dává talentovanému záložníkovi prostor zejména na pravém křídle a Petr Ševčík mu splácí důvěru skvělými výkony.

Své spoluhráče zásobuje přesnými přihrávkami a v uplynulých utkáních proti Zlínu, Teplicím, Olomouci a Karviné je vyslal celkem do 8 gólových šancí, kombinaci sešívaných podpořil i 5 předfinálními přihrávkami. Úspěšnost přihrávek udržel na 80,9 % a výsledkem jeho snažení byly celkem 3 asistence, které Petr Ševčík zaznamenal ve venkovním utkání na hřišti Teplic.

K nejvyššímu vítězství Slavie v probíhající sezoně přispěl nejprve skvělým pasem za obranu na nabíhajícího Micka van Burena, který pohotovým obloučkem zvýšil průběžné skóre utkání na 2:0. O dvacet minut později, těsně před koncem druhého poločasu, posunul Petr Ševčík na pravém křídle míč Josefu Hušbauerovi, který parádním half-volejem vsítil třetí branku sešívaných. Poslední asistenci zaznamenal sešívaný záložník v 67. minutě, kdy pohotově narazil míč nabíhajícímu Nicu Stanciuovi, který přízemní ranou otevřel svůj střelecký účet v dresu Slavie.

Aktuálně

Slavisté odletěli do dánského Herningu

dnes
Slávisté odletěli z Letiště Václava Havla do Herningu, kde je čeká odveta play-off Ligy mistrů proti domácímu FC Midtjylland. Utkání se odehraje ve středu od 21:00.

Béčko porazilo Sokolov 5:0. Sima a Křišťan pálili dvakrát

včera
Slávisté navázali na první výhru sezony z minulého kola a na domácím hřišti porazili ještě v minulé sezoně druholigový Sokolov vysoko 5:0. Dvěma góly se prosadil senegalský útočník Abdallah Sima.

Snažím se plnit roli, se kterou jsem přišel

včera
Poprvé v základní sestavě nastoupil proti Slovácku Jan Kuchta, který hned v úvodu zápasu zařídil penaltu. „Jsem za to hrozně šťastný,“ říká.

Další články