Petr Ševčík prvním králem asistencí v sezoně

Prvním Přihraj:Králem asistencí nové ligové sezony se stal záložník Slavie Petr Ševčík.

V probíhajícím ročníku nastoupil Petr Ševčík do čtyř ligových zápasů, ve kterých odehrál celkem 293 minut. Trenér Jindřich Trpišovský dává talentovanému záložníkovi prostor zejména na pravém křídle a Petr Ševčík mu splácí důvěru skvělými výkony.

Své spoluhráče zásobuje přesnými přihrávkami a v uplynulých utkáních proti Zlínu, Teplicím, Olomouci a Karviné je vyslal celkem do 8 gólových šancí, kombinaci sešívaných podpořil i 5 předfinálními přihrávkami. Úspěšnost přihrávek udržel na 80,9 % a výsledkem jeho snažení byly celkem 3 asistence, které Petr Ševčík zaznamenal ve venkovním utkání na hřišti Teplic.

K nejvyššímu vítězství Slavie v probíhající sezoně přispěl nejprve skvělým pasem za obranu na nabíhajícího Micka van Burena, který pohotovým obloučkem zvýšil průběžné skóre utkání na 2:0. O dvacet minut později, těsně před koncem druhého poločasu, posunul Petr Ševčík na pravém křídle míč Josefu Hušbauerovi, který parádním half-volejem vsítil třetí branku sešívaných. Poslední asistenci zaznamenal sešívaný záložník v 67. minutě, kdy pohotově narazil míč nabíhajícímu Nicu Stanciuovi, který přízemní ranou otevřel svůj střelecký účet v dresu Slavie.

Aktuálně

Tomáš Souček dostal svolení odletět do Londýna

včera
Tomáš Souček dostal povolení od vedení klubu odletět do Londýna k jednání s West Ham United FC.

Prohlídky stadionu s legendou vyprodány!

včera
Aktualizace: Prohlídky stadionu a muzea Slavie s legendou jsou vyprodány. Na každou z pěti prohlídek se mohl přihlásit omezený počet zájemců. Brzy se mohou fanoušci těšit na další zajímavé akce, které pro ně připravujeme.

Do ofenzivy to byl mnohem lepší výkon, těší trenéra

před 3 dny
Sešívaní remizovali v druhém přípravném zápase s Českými Budějovicemi 3:3. ​„Přípravné zápasy jsou vždy nahoru dolů," říká Jindřich Trpišovský.

Další články