Petr Ševčík prvním králem asistencí v sezoně

Prvním Přihraj:Králem asistencí nové ligové sezony se stal záložník Slavie Petr Ševčík.

V probíhajícím ročníku nastoupil Petr Ševčík do čtyř ligových zápasů, ve kterých odehrál celkem 293 minut. Trenér Jindřich Trpišovský dává talentovanému záložníkovi prostor zejména na pravém křídle a Petr Ševčík mu splácí důvěru skvělými výkony.

Své spoluhráče zásobuje přesnými přihrávkami a v uplynulých utkáních proti Zlínu, Teplicím, Olomouci a Karviné je vyslal celkem do 8 gólových šancí, kombinaci sešívaných podpořil i 5 předfinálními přihrávkami. Úspěšnost přihrávek udržel na 80,9 % a výsledkem jeho snažení byly celkem 3 asistence, které Petr Ševčík zaznamenal ve venkovním utkání na hřišti Teplic.

K nejvyššímu vítězství Slavie v probíhající sezoně přispěl nejprve skvělým pasem za obranu na nabíhajícího Micka van Burena, který pohotovým obloučkem zvýšil průběžné skóre utkání na 2:0. O dvacet minut později, těsně před koncem druhého poločasu, posunul Petr Ševčík na pravém křídle míč Josefu Hušbauerovi, který parádním half-volejem vsítil třetí branku sešívaných. Poslední asistenci zaznamenal sešívaný záložník v 67. minutě, kdy pohotově narazil míč nabíhajícímu Nicu Stanciuovi, který přízemní ranou otevřel svůj střelecký účet v dresu Slavie.

Aktuálně

Zelený život ovládne poslední podzimní ligové kolo

včera
Fotbal pro všechny děti a bez omezení. Tak by se dala přeložit iniciativa Ligové fotbalové asociace a všech ligových klubů pod hlavičkou Nadačního fondu Zelený život. Závěr podzimní části FORTUNA:LIGY se převlékne do zelena. Dvacáté ligové kolo bude totiž patřit Nadačnímu fondu Ligové fotbalové asociace Zelený život, který podporuje mladé fotbalisty a fotbalistky ze sociálně slabších rodin ve věku 5 - 15 let.

Bavili jsme lidi fotbalem, o to nám jde

před 2 dny
Sešívaní podlehli v posledním zápase základní skupiny Ligy mistrů Dortmundu těsně 1:2. ​„Pro hráče i tým mám jen slova uznání," říká Jindřich Trpišovský.

Velký zážitek kazí jen výsledek, říká Takács

před 2 dny
Ladislav Takács si s Dortmundem prožil zápas snů, bohužel se smutným koncem. ​„Škoda, že to neskončilo remízou,“ říká debutant základní sestavy v Lize mistrů.

Další články