Petr Ševčík prvním králem asistencí v sezoně

Prvním Přihraj:Králem asistencí nové ligové sezony se stal záložník Slavie Petr Ševčík.

V probíhajícím ročníku nastoupil Petr Ševčík do čtyř ligových zápasů, ve kterých odehrál celkem 293 minut. Trenér Jindřich Trpišovský dává talentovanému záložníkovi prostor zejména na pravém křídle a Petr Ševčík mu splácí důvěru skvělými výkony.

Své spoluhráče zásobuje přesnými přihrávkami a v uplynulých utkáních proti Zlínu, Teplicím, Olomouci a Karviné je vyslal celkem do 8 gólových šancí, kombinaci sešívaných podpořil i 5 předfinálními přihrávkami. Úspěšnost přihrávek udržel na 80,9 % a výsledkem jeho snažení byly celkem 3 asistence, které Petr Ševčík zaznamenal ve venkovním utkání na hřišti Teplic.

K nejvyššímu vítězství Slavie v probíhající sezoně přispěl nejprve skvělým pasem za obranu na nabíhajícího Micka van Burena, který pohotovým obloučkem zvýšil průběžné skóre utkání na 2:0. O dvacet minut později, těsně před koncem druhého poločasu, posunul Petr Ševčík na pravém křídle míč Josefu Hušbauerovi, který parádním half-volejem vsítil třetí branku sešívaných. Poslední asistenci zaznamenal sešívaný záložník v 67. minutě, kdy pohotově narazil míč nabíhajícímu Nicu Stanciuovi, který přízemní ranou otevřel svůj střelecký účet v dresu Slavie.

Aktuálně

TOTÁLN! SEZONA dokumentem roku 2019

dnes
TOTÁLN! SEZONA z produkce Slavia TV obsadila první místo v iDNES.cz televizních cenách 2019 v kategorii dokumentární cyklus.

Tomáš Souček dostal svolení odletět do Londýna

včera
Tomáš Souček dostal povolení od vedení klubu odletět do Londýna k jednání s West Ham United FC.

Zápasy v Portugalsku na Nova Sport 1

včera
Přípravné zápasy z portugalského herního soustředění přinese v přímém přenosu Nova Sport 1.

Další články