Petr Trapp přestoupil do Plzně

Záložník Petr Trapp se vrací do klubu, ze kterého do Slavie před dvěma lety přišel. „Ve středu po jednání vedení Slavie a Plzně došlo k oboustranné dohodě o přestupu Petra Trappa...

SYNOT TIP ARENA/EDEN – Záložník Petr Trapp se vrací do klubu, ze kterého do Slavie před dvěma lety přišel. „Ve středu po jednání vedení Slavie a Plzně došlo k oboustranné dohodě o přestupu Petra Trappa do Plzně s termínem od 1. ledna 2011,“ uvedl tiskový mluvčí Slavie Ondřej Zlámal.

 

„Zástupci Slavie a Plzně se ohledně této záležitosti sešli vůbec poprvé a hned toto první jednání skončilo dohodou k všeobecné spokojenosti všech zúčastněných stran,“ doplnil Ondřej Zlámal.

 

Kluby se také domluvily, že další podrobnosti ohledně přestupu Petra Trappa nebudou zveřejňovat.

 

Defenzivní záložník Petr Trapp přišel do Slavie z FC Viktoria Plzeň v únoru 2009. V Gambrinus lize odehrál v červenobílém dresu 34 zápasů, ve kterých vstřelil 4 branky. V sezoně 2008/2009 oslavil se Slavií v Edenu mistrovský titul.

Aktuálně

Rekordní návštěva na zápase s Bayernem Mnichov

dnes
Středeční bitva slávistek s Bayernem Mnichov přilákala na Sinobo Stadium neuvěřitelných 6 822 diváků. Padl tak český klubový rekord v počtu fanoušků na zápase ženského fotbalu, který překonal čtyři roky starou návštěvu 4 224 diváků na zápase proti Barceloně.

Informace o vstupenkách na Chelsea, předprodej od pondělí

dnes
Ve čtvrtfinále Evropské ligy budeme hrát 11. dubna ve 21:00 s Chelsea. O vstupenky na zápas registrujeme obrovský zájem, přečtěte si informace v článku.

Informace pro fanoušky cestující na venkovní zápas s Chelsea

včera
Ve čtvrtek 18. dubna odehrajeme odvetný zápas Evropské ligy v Londýně. Přečtěte si bližší informace k organizaci utkání a prodeji vstupenek.

Další články