Petr Trapp přestoupil do Plzně

Záložník Petr Trapp se vrací do klubu, ze kterého do Slavie před dvěma lety přišel. „Ve středu po jednání vedení Slavie a Plzně došlo k oboustranné dohodě o přestupu Petra Trappa...

SYNOT TIP ARENA/EDEN – Záložník Petr Trapp se vrací do klubu, ze kterého do Slavie před dvěma lety přišel. „Ve středu po jednání vedení Slavie a Plzně došlo k oboustranné dohodě o přestupu Petra Trappa do Plzně s termínem od 1. ledna 2011,“ uvedl tiskový mluvčí Slavie Ondřej Zlámal.

 

„Zástupci Slavie a Plzně se ohledně této záležitosti sešli vůbec poprvé a hned toto první jednání skončilo dohodou k všeobecné spokojenosti všech zúčastněných stran,“ doplnil Ondřej Zlámal.

 

Kluby se také domluvily, že další podrobnosti ohledně přestupu Petra Trappa nebudou zveřejňovat.

 

Defenzivní záložník Petr Trapp přišel do Slavie z FC Viktoria Plzeň v únoru 2009. V Gambrinus lize odehrál v červenobílém dresu 34 zápasů, ve kterých vstřelil 4 branky. V sezoně 2008/2009 oslavil se Slavií v Edenu mistrovský titul.

Aktuálně

Všichni jsme šli za společným cílem

včera
Slavia po 77 letech vyhrála v jedné sezoně ligu i pohár a získala double. „Sezona se dá nazvat téměř dokonalou," říká po finálové výhře nad Baníkem asistent trenér Jaroslav Köstl.

Bylo to sladké vítězství, usmívá se Masopust

včera
Gólem na 2:0 udělal tečku na vítězství sešívaných v domácím poháru: „Bylo to čtvrté finále, konečně bylo pro mě vítězné," těší střelce druhého gólu.

Spolu máme double!

včera
Slavia zvítězila ve finále MOL Cupu nad Ostravou 2:0 a jen pár dní po zisku ligového titulu tak zkompletovala po dlouhých 77 letech unikátní double!

Další články