Petr Trapp přestoupil do Plzně

Záložník Petr Trapp se vrací do klubu, ze kterého do Slavie před dvěma lety přišel. „Ve středu po jednání vedení Slavie a Plzně došlo k oboustranné dohodě o přestupu Petra Trappa...

SYNOT TIP ARENA/EDEN – Záložník Petr Trapp se vrací do klubu, ze kterého do Slavie před dvěma lety přišel. „Ve středu po jednání vedení Slavie a Plzně došlo k oboustranné dohodě o přestupu Petra Trappa do Plzně s termínem od 1. ledna 2011,“ uvedl tiskový mluvčí Slavie Ondřej Zlámal.

 

„Zástupci Slavie a Plzně se ohledně této záležitosti sešli vůbec poprvé a hned toto první jednání skončilo dohodou k všeobecné spokojenosti všech zúčastněných stran,“ doplnil Ondřej Zlámal.

 

Kluby se také domluvily, že další podrobnosti ohledně přestupu Petra Trappa nebudou zveřejňovat.

 

Defenzivní záložník Petr Trapp přišel do Slavie z FC Viktoria Plzeň v únoru 2009. V Gambrinus lize odehrál v červenobílém dresu 34 zápasů, ve kterých vstřelil 4 branky. V sezoně 2008/2009 oslavil se Slavií v Edenu mistrovský titul.

Aktuálně

Muris Mešanovič přestupuje do Mladé Boleslavi

včera
Bosenský útočník půl roku před koncem smlouvy odchází na přestup do Mladé Boleslavi. Slavii tak opouští po třech letech.

První zkušenost se španělským fotbalem

včera
Páteční los osmifinále Evropské ligy přisoudil Slavii španělskou Sevillu. „Myslím si, že pro fanoušky i pro nás je to velký tým, nastupují za něj skvělí hráči," říká trenér Jindřich Trpišovský.

Jugas na hostování do Boleslavi, Sýkora do Liberce

včera
Slavia pouští na hostování do konce sezony bez opce dva hráče z A-týmu. Jakub Jugas bude hostovat v Mladé Boleslavi a Jan Sýkora v Liberci.

Další články