Plán letní přípravy: Dvě rakouská soustředění a zápas se Slovanem

Zápas proti Austrii Vídeň, druhý ročník utkání O pohár Ferdinanda Daučíka a dvě soustředění v Rakousku. Takový je plán letní přípravy A-týmu před nadcházející sezonou.

Po náročné a úspěšně zakončené sezoně si hráči Slavie naplno užívají zasloužené tři týdny volna. Tým pod vedením trenéra Jindřicha Trpišovského se opět sejde na letní přípravu 17. června, kdy je naplánován odjezd na pětidenní kondiční soustředění do rakouského Aigenu. Po návratu do Čech sehrají slávisté přípravné utkání s Českými Budějovicemi, které se uskuteční 26. června od 17:00 ve středočeských Čelákovicích.

Dva dny poté odcestují slávisté na desetidenní herní soustředění do rakouského Linsbergu, během kterého se na Tehelném poli střetnou s bratislavským Slovanem v utkání O pohár Ferdinanda Daučíka. Výkop zápasu je naplánován na neděli 30. června v 18:00. Další přípravné utkání odehrají sešívaní o dva dny později proti Austrii Vídeň, přesný čas a místo výkopu bude upřesněno později.

Na závěr herního soustředění by měli slávisté odehrát Československý superpohár proti Trnavě, vítězi slovenského Slovanft cupu. Přesný termín a místo zápasu je zatím v řešení a bude upřesněno později.

Začátek nového ročníku FORTUNA:LIGY je naplánován na 13. července, její rozlosování bude známo 19. června.

Aktuálně

TOTÁLN! SEZONA dokumentem roku 2019

dnes
TOTÁLN! SEZONA z produkce Slavia TV obsadila první místo v iDNES.cz televizních cenách 2019 v kategorii dokumentární cyklus.

Tomáš Souček dostal svolení odletět do Londýna

včera
Tomáš Souček dostal povolení od vedení klubu odletět do Londýna k jednání s West Ham United FC.

Zápasy v Portugalsku na Nova Sport 1

včera
Přípravné zápasy z portugalského herního soustředění přinese v přímém přenosu Nova Sport 1.

Další články