Plán letní přípravy: Dvě rakouská soustředění a zápas se Slovanem

Zápas proti Austrii Vídeň, druhý ročník utkání O pohár Ferdinanda Daučíka a dvě soustředění v Rakousku. Takový je plán letní přípravy A-týmu před nadcházející sezonou.

Po náročné a úspěšně zakončené sezoně si hráči Slavie naplno užívají zasloužené tři týdny volna. Tým pod vedením trenéra Jindřicha Trpišovského se opět sejde na letní přípravu 17. června, kdy je naplánován odjezd na pětidenní kondiční soustředění do rakouského Aigenu. Po návratu do Čech sehrají slávisté přípravné utkání s Českými Budějovicemi, které se uskuteční 26. června od 17:00 ve středočeských Čelákovicích.

Dva dny poté odcestují slávisté na desetidenní herní soustředění do rakouského Linsbergu, během kterého se na Tehelném poli střetnou s bratislavským Slovanem v utkání O pohár Ferdinanda Daučíka. Výkop zápasu je naplánován na neděli 30. června v 18:00. Další přípravné utkání odehrají sešívaní o dva dny později proti Austrii Vídeň, přesný čas a místo výkopu bude upřesněno později.

Na závěr herního soustředění by měli slávisté odehrát Československý superpohár proti Trnavě, vítězi slovenského Slovanft cupu. Přesný termín a místo zápasu je zatím v řešení a bude upřesněno později.

Začátek nového ročníku FORTUNA:LIGY je naplánován na 13. července, její rozlosování bude známo 19. června.

Aktuálně

Byl to náročný rok. Byli jsme ale nejlepší a jsme po právu mistři

včera
Jan Bořil dovedl Slavii jako kapitán k titulu a mohl jej tak po posledním zápase slavnostně zvednout nad hlavu. „Být kapitánem je pro mě obrovská osobní pocta. Už jenom to stát se kapitánem, natož zvednout pohár," dojímal se po derby.

Obhajoba byla ještě těžší, než zisk prvního titulu

včera
Sešívaní v posledním zápase sezony remizovali se Spartou a zvedli nad hlavu pohár pro mistra ligy. „Jediná kaňka je, že jsme nevstřelili kýženou branku," říká Jindřich Trpišovský.

Mistrovskou sezonu uzavřela remíza v derby

včera
Mistrovskou sezonu 2019/20 uzavřelo 296. derby, ve kterém si sešívaní vypracovali spoustu šancí, zůstaly ale neproměněny.

Další články