Plán letní přípravy: Dvě rakouská soustředění a zápas se Slovanem

Zápas proti Austrii Vídeň, druhý ročník utkání O pohár Ferdinanda Daučíka a dvě soustředění v Rakousku. Takový je plán letní přípravy A-týmu před nadcházející sezonou.

Po náročné a úspěšně zakončené sezoně si hráči Slavie naplno užívají zasloužené tři týdny volna. Tým pod vedením trenéra Jindřicha Trpišovského se opět sejde na letní přípravu 17. června, kdy je naplánován odjezd na pětidenní kondiční soustředění do rakouského Aigenu. Po návratu do Čech sehrají slávisté přípravné utkání s Českými Budějovicemi, které se uskuteční 26. června od 17:00 ve středočeských Čelákovicích.

Dva dny poté odcestují slávisté na desetidenní herní soustředění do rakouského Linsbergu, během kterého se na Tehelném poli střetnou s bratislavským Slovanem v utkání O pohár Ferdinanda Daučíka. Výkop zápasu je naplánován na neděli 30. června v 18:00. Další přípravné utkání odehrají sešívaní o dva dny později proti Austrii Vídeň, přesný čas a místo výkopu bude upřesněno později.

Na závěr herního soustředění by měli slávisté odehrát Československý superpohár proti Trnavě, vítězi slovenského Slovanft cupu. Přesný termín a místo zápasu je zatím v řešení a bude upřesněno později.

Začátek nového ročníku FORTUNA:LIGY je naplánován na 13. července, její rozlosování bude známo 19. června.

Aktuálně

Slávisté uspěli na prestižním turnaji v Číně

včera
Tým složený z hráčů U19 a U17 se zúčastnil prestižního turnaje v Pekingu. Mladí slávisté obsadili v nabité konkurenci světových fotbalových klubů páté místo.

Po sezoně snů bereme Ligu mistrů jako příležitost

před 2 dny
Na tiskové konferenci u příležitosti zahájení letní přípravy před sezonou 2019/20 nechyběl ani předseda představenstva Jaroslav Tvrdík.

Jsem připravený tvrdě pracovat a bojovat o pozici

před 2 dny
K týmu Slavie se připojil i bahrajnský útočník Júsuf Hilál, který jarní část sezony strávil na hostování. „Těším se na práci v tak velkém klubu, jako je Slavia," hlásí urostlý střelec.

Další články