Plán letní přípravy: Dvě rakouská soustředění a zápas se Slovanem

Zápas proti Austrii Vídeň, druhý ročník utkání O pohár Ferdinanda Daučíka a dvě soustředění v Rakousku. Takový je plán letní přípravy A-týmu před nadcházející sezonou.

Po náročné a úspěšně zakončené sezoně si hráči Slavie naplno užívají zasloužené tři týdny volna. Tým pod vedením trenéra Jindřicha Trpišovského se opět sejde na letní přípravu 17. června, kdy je naplánován odjezd na pětidenní kondiční soustředění do rakouského Aigenu. Po návratu do Čech sehrají slávisté přípravné utkání s Českými Budějovicemi, které se uskuteční 26. června od 17:00 ve středočeských Čelákovicích.

Dva dny poté odcestují slávisté na desetidenní herní soustředění do rakouského Linsbergu, během kterého se na Tehelném poli střetnou s bratislavským Slovanem v utkání O pohár Ferdinanda Daučíka. Výkop zápasu je naplánován na neděli 30. června v 18:00. Další přípravné utkání odehrají sešívaní o dva dny později proti Austrii Vídeň, přesný čas a místo výkopu bude upřesněno později.

Na závěr herního soustředění by měli slávisté odehrát Československý superpohár proti Trnavě, vítězi slovenského Slovanft cupu. Přesný termín a místo zápasu je zatím v řešení a bude upřesněno později.

Začátek nového ročníku FORTUNA:LIGY je naplánován na 13. července, její rozlosování bude známo 19. června.

Aktuálně

Ženy čeká první derby nové sezony

včera
Před tím, než vyrazíte v sobotu do Edenu na zápas našich můžu proti Bohemians Praha, můžete zajít od 16:00 na derby žen. Slávistky čeká na Strahově první derby nové sezony a po minulé sezóně kdy měla Sparta převahu jí máme co vracet.

Informace pro fanoušky do Opavy

včera
V 8. kole FORTUNA:LIGY se Slavia podívá do Opavy, v článku přinášíme informace pro fanoušky, kteří se tam chystají podívat také. Zápas se hraje v neděli 1. září od 16:30.

Vršovické derby podrobně a přehledně

včera
V sobotu 24. srpna je v Edenu na programu vršovické derby s Bohemians 1905. Zápas začíná v 19:30 hodin. Stadion se otevírá hodinu a půl před výkopem.

Další články