Pokorný do Bohemians, Vantruba na Slovensko

Obránce Lukáš Pokorný bude v hostování pokračovat v Bohemians Praha 1905. Brankář Martin Vantruba odchází zpět na Slovensko.

Lukáš Pokorný hostoval v jarní části minulé sezony v Bohemians Praha 1905, kam se nyní vrací. Do sousedního klubu odchází na roční hostování. „Lukášovi přejeme v jeho působení v Bohemians hodně štěstí," uvedl Jan Nezmar.

Kvůli herní vytíženosti odchází na roční hostování také brankář Martin Vantruba do slovenského prvoligového klubu FK Pohronie. „Martina budeme bedlivě sledovat, v zimě si ho případně můžeme stáhnout zpět," vysvětluje sportovní ředitel Slavie Jan Nezmar.

Aktuálně

V sobotu od 19:30 proti Bohemians. Nezapomeňte na střelnici!

včera
V nedělním domácím zápase proti Bohemians nebude chybět Fortuna fotbalová střelnice! Atrakci si s předstihem vyzkoušeli i hráči Slavie, kteří díky čtrnácti vstřeleným brankám vytvořili nový rekord. Soutěžit můžete i vy!

Sedmý díl TOTÁLN! SEZONY ve SLAVIA MUSEUM 29. srpna

včera
Exkluzivní premiéra sedmého dílu TOTÁLN! SEZONY se z provozních důvodů posouvá na čtvrtek 29. srpna.

Střelce jsem měl nastudovaného, prozradil Kolář

včera
Ondřej Kolář se stal díky chycené penaltě Omraniho hrdinou utkání v Kluži. ​„Všichni cítíme, že je postup blízko, ale musíme si uvědomit, že jsme teprve v poločase," uklidňoval euforii.

Další články