Pokorný do Bohemians, Vantruba na Slovensko

Obránce Lukáš Pokorný bude v hostování pokračovat v Bohemians Praha 1905. Brankář Martin Vantruba odchází zpět na Slovensko.

Lukáš Pokorný hostoval v jarní části minulé sezony v Bohemians Praha 1905, kam se nyní vrací. Do sousedního klubu odchází na roční hostování. „Lukášovi přejeme v jeho působení v Bohemians hodně štěstí," uvedl Jan Nezmar.

Kvůli herní vytíženosti odchází na roční hostování také brankář Martin Vantruba do slovenského prvoligového klubu FK Pohronie. „Martina budeme bedlivě sledovat, v zimě si ho případně můžeme stáhnout zpět," vysvětluje sportovní ředitel Slavie Jan Nezmar.

Aktuálně

Zelený život ovládne poslední podzimní ligové kolo

včera
Fotbal pro všechny děti a bez omezení. Tak by se dala přeložit iniciativa Ligové fotbalové asociace a všech ligových klubů pod hlavičkou Nadačního fondu Zelený život. Závěr podzimní části FORTUNA:LIGY se převlékne do zelena. Dvacáté ligové kolo bude totiž patřit Nadačnímu fondu Ligové fotbalové asociace Zelený život, který podporuje mladé fotbalisty a fotbalistky ze sociálně slabších rodin ve věku 5 - 15 let.

Bavili jsme lidi fotbalem, o to nám jde

před 2 dny
Sešívaní podlehli v posledním zápase základní skupiny Ligy mistrů Dortmundu těsně 1:2. ​„Pro hráče i tým mám jen slova uznání," říká Jindřich Trpišovský.

Velký zážitek kazí jen výsledek, říká Takács

před 2 dny
Ladislav Takács si s Dortmundem prožil zápas snů, bohužel se smutným koncem. ​„Škoda, že to neskončilo remízou,“ říká debutant základní sestavy v Lize mistrů.

Další články